9 TL'den Çeviri Hizmeti

Bu yazımızda son günlerin en fazla sorulan sorularından birisi olan 9 TL’den tercüme hizmeti sunmak konusuna eğilmek istiyoruz. Birçok tercüman ve tercüme bürosu sunmakta oldukları hizmetlerin 9 TL’den başladığını reklam kampanyalarında sunmaktadırlar. Bizim de hizmet fiyat listemizde bulunan 9 TL tercüme kampanyalarının doğru yönlerini bu yazımızda sizlere aktarmak istiyoruz. Bildiğiniz gibi günümüzde en fazla tercih edilen tercüme dili İngilizce’dir. 9 TL’den başlayan İngilizce tercüme hizmetleri konusunda yalnız anlaşılan bir takım hususları sözü fazla uzatmadan sizlere aktaralım. 9 TL’den tıbbi, teknik, hukuki gibi alanlarda tercüme hizmeti sunabilmek mümkün olmasa bile, genel olarak bakıldığında 9 TL’den genel metinlerin çeviri işlemleri mümkündür.

Kolay ve basit çevirilerin 9 TL fiyatlar ile müşteriler ile buluşturulması oldukça kolay ve maliyetsizdir. Müşteriler ve tercümanların atladıkları en önemli noktalardan birisi olan bu hususta, yalnızca kolay bir terminolojiye sahip metinlerin tercümelerinin mümkün olduğunu açıkça ifade edebiliriz. Bu noktada kullanılan çeviri yazılımları gibi birçok faktörde tercüme maliyetlerini düşürmekte ve 9 TL’den kaliteli bir İngilizce tercüme hizmeti sunabilmek mümkün olmaktadır. Bildiğiniz gibi iyi bir veritabanına sahip trados gibi cat araçları, çeviri işlemlerinde tercümanları oldukça hızlandırmaya devam etmektedir. Bu yüzden kaliteli çeviri hizmeti sunabilmek için bu araçların kullanımı son dönemde maliyetleri oldukça gerilere çekebilmektedir.

Gerekli teknolojik ve terminolojik alt yapının sağlanması ile birlikte kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek mümkün ve maliyetlerin minimize edilmesi daha kolay olmaktadır. Bu yüzden özellikle 9 TL’den fiyat verilen İngilizce tercüme belgelerinizin kalitesiz olmayacağını açıkça ifade edebiliriz. Ancak tıbbi ve hukuki gibi tercüme alanlarında düşük fiyatlar verildiğinde alacak olduğunuz tercüme kalitesi oldukça düşük olacaktır. Bu yüzden 9 TL’den yalnızca genel içerikli metinlerin çevirileri mümkün olabilmektedir. Bu yazımızda tercüme sektöründe en fazla sorulan sorulardan birisine yanıt verdiğimizi düşünmekteyiz. Konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilir, konu ile ilgili tartışma başlatabilirsiniz.

Share
This

Post a comment