Profesyonel Bulgarca Tercüme Hizmetleri!

Bulgarca tercüme hizmetleri konusunda Türkiye’nin en beğenilen tercüme firması olarak faaliyetlerime devam ediyoruz. Kuruluşuz tarihimiz olan 2002 yılından bugüne Türkçe’den Bulgarca’ya tercüme ve Bulgarca’dan Türkçe’ye tercüme olmak üzere karşılıklı olarak Bulgarca tercüme hizmetleri sunmakta olduğumuz firmamız, sahip olduğu yetkinlikle Türkiye’nin en kalite Bulgarca tercüme çözümlerini sizlere özel olarak bir araya getirmeye devam ediyor. Bulgarca tercüme bürosu olarak hizmet sunmaya başladığımız ilk günden bugüne sizler için en özel Bulgarca çeviri çözümlerini bir araya getirmeye devam ediyoruz.

Uygun Fiyat Garantisi
Bulgarca tercüme çözümlerinde daima en uygun fiyatı sizler için garanti ediyoruz.
7/24 Teknik Destek
Onay verdiğiniz Bulgarca tercüme belgelerinize 7 gün 24 saat teknik destek imkanı sunuyoruz.
Hızlı Proje Teslimi
Aciliyet gerektiren Bulgarca çeviri metinlerinizi düşünmeyin. Hızlı teslimat ile yanınızdayız.

bulgarca tercüme

Maksimum Gizlilik

Bulgarca tercüme belgeleriniz 3. şahışlar ile paylaşılmamaktadır. Bu alanda gizliliğiniz güvenliğimiz altında.

Maksimum Kalite

Sahip olduğumuz kalite sistemleri gereği daima en kaliteli Bulgarca tercüme çözümleri sunuyoruz.

%100 Memnuniyet

Bulgarca tercüme çözümlerinde %100 müşteri memnuniyeti sağlayan, sıra dışı çözümler sunuyoruz.

Alanda en az 10 yıl deneyimli Bulgarca tercüman kadromuz ile sektöre ışık Tutan Dora Dil Hizmetleri, bu alanda sizler için en özel Bulgarca çeviri çözümlerini sunuyor. Günün herhangi bir saatinde tercüme hizmeti alabileceğiniz 24 saat online Bulgarça çeviri hizmetlerini sizler için bir araya getiren firmamız, gerek uluslar arası gerekse de yurt içi piyasa da gerçekleştirmekte olduğu birçok Bulgarca tercüme projesi ile adından sıklıkla söz ettirmeye devam etmektedir.

Aciliyet Gerektiren Bulgarca Tercüme Metinlerinizi 1 Saatte Teslim Ediyoruz!

Bulgaristan ile ülkemiz arasında lisan köprüsü kurmuş durumda olan firmamız, bu alanda sahip olduğu uluslararası yetkinlik sertifikaları ile çağın gerekliliklerine uygun profesyonel Bulgarca tercüme hizmetlerini sizler için bir araya getirmektedir. Alacak olduğunuz Bulgarca dil hizmetlerinde kalite ön planlı çözümler ile sürprizlerle karşılaşmadan en kaliteli Bulgarca tercüme hizmetini alabileceğiniz firmamıza duymakta olduğunuz güven için siz değerli müşterilerimize teşekkür borçluyuz.

Bulgarca Tercüme Bürosu Tercihlerinizi Dora'dan Yana Kullanın!

Bulgarca Tıbbi Tercüme

Bulgarca Tıbbi Tercüme
Bulgarca Tıbbi Tercüme Hizmetleri Konusunda Türkiye’nin En Kaliteli Hizmetlerini Sizlerle Buluşturuyoruz.

Bulgarca Teknik Tercüme

Bulgarca Teknik Tercüme
Bulgarca Teknik Tercüme Konusunda Hız, Kalite ve Güven Unsurlarını Sizler İçin Bir Araya Getiriyoruz.

Bulgarca Hukuki Tercüme

Bulgarca Hukuki Tercüme
Bulgarca Hukuki Tercüme Hizmetleri Konusunda Bütçenizi Sarsmayan Ekonomik Çözümler Sunuyoruz.

Bulgarca Acil Tercüme

Bulgarca Acil Tercüme
Bulgarca Teknik Tercüme Hizmetleri Alanında Türkiye’nin En Kaliteli Çözümleri Sizlerle Buluşuyor.

Acil tercüme hizmetleri konusunda Dünya’nın tüm dillerinde profesyonel Acil çeviri hizmetlerini sizler için bir araya getirmeye devam ediyoruz.

Bulgarca tercüme bürosu olarak hizmet sunmaya başladığımız ilk günden bugüne sizler için en özel çözümleri sunmaya devam etmekteyiz. Bulgarca dil hizmetleri alanında uzman Türkiye’nin en kaliteli Bulgarca tercüman kadrosunu bünyesinde barındıran firmamız, sunmakta olduğu hızlı ve kaliteli çözümler le Bulgarca tercüme büroları arasında fark yaratmaya devam etmektedir. Bu alanda sunmakta olduğumuz katma değerli çözümleri, gerek yurt içi gerekse de yurt dışı alanda almakta olduğumuz ödüller ile başarımızı perçinlemeye devam etmekteyiz. Burgarca çeviri bürosu tercihlerinizi etkileyen hızlı ve kaliteli çözümleri sizler için bir araya getiren firmamız, bu alanda sunulmakta olduğu 7 gün 24 saat hizmet sistemi ve kalite kontrol sistem ile Bulgarca tercüme büroları arasında ki liderliğini korumaya devam etmektedir. Bulgarca tercüme firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya başladığımız ilk günden bugüne profesyonel çözümler konusunda bizlere duymakta olduğunuz güven için siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Bulgarca Tercüme Fiyatlarını Dert Etmeyin!

Bulgarca tercüme fiyatları alanında geliştirmiş olduğumuz özel sistemler ile maliyetlerinizi minimize eden çözümleri sizler için bir araya getirmeye devam etmekteyiz. Bulgarca dil hizmetleri konusunda sunmakta olduğumuz yenilikçi çözümler ile en kaliteli tercüme çözümlerini size özel Bulgarca tercüme ücretleri ile sunan Dora Dil Hizmetleri, bu alanda geleceğe ışık tutmaya devam etmektedir. 3 vardiya ve departman sistemimiz aracılığı ile maliyetlerinizi azaltarak sizin için en uygun çözümleri sunan firmamız, Bulgarca çeviri fiyatları konusunda düşük ücretli çözümler ile fark yaratmaya devam etmektedir.

Bulgarca Tercüme Genel

17 TL
1 Bulgarca Tercüman
1 Editör
1 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

Bulgarca Tercüme İdeal

24 TL Önerilen
1 Bulgarca Tercüman
2 Editör
1 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

Bulgarca Tercüme Pro

27 TL
2 Bulgarca Tercüman
2 Editör
2 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

Bulgarca Tercüme Ultra

34 TL
3 Bulgarca Tercüman
4 Editör
2 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz.Tüm Tercüme Fiyatları

Bulgarca Tercüme Hizmetlerinde Farklıyız!

Sunmakta olduğumuz Bulgarca tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

Bulgarca çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz.

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Bulgarca çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

Dora dil hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Bulgarca Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

Bulgarca Tercüme Büroları Arasında Fark Yaratıyoruz!

Bulgarca, Hint-Avrupa dil ailesine bağlı bir dildir; Güney Slav dillerine bağlıdır. Bulgaristan’da resmi dil olarak kullanılır, ayrıca Türkiye, Ukrayna, Makedonya, Moldova, Sırbistan, Karadağ, Romanya, Avusturya, Macaristan ve Bulgar azınlıkların bulunduğu Batı Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri’nde de konuşulur. Bulgarca eskiden de konuşulan bir dil olmasına rağmen, Selanikli Aziz Kiril ve kardeşi Metodiy tarafından 862 yılında kurulan Kiril Alfabesi kullanılarak yapılır. Bu alfabe, birliği olan, düzenlenmiş ilk Kiril Alfabesi özelliğini de taşımaktadır. 16. Yüzyıldan beridir de yaklaşık olarak aynı Bulgarca kullanılmaktadır, ancak 19. Yüzyılda Rusça, Osmanlıca ve Yunanca kökenli sözcükleri dillerinden çıkartmaya çalışmış ve bu dillerden gelen sözcüklerin kullanımını en aza indirmişlerdir. Günümüzde yaklaşık 12 milyon kişi bu dili konuşmaktadır. Bulgaristan, sınır komşularımız arasında yer almaktadır, ayrıca Osmanlı Devleti’nin son döneminde hem bu ülkeden hem de bu ülkeye yoğun göç hareketleri de gerçekleşmiş, bu yüzden iki ülke arasında pek çok ailevi ve akrabalık bağı oluşmuştur. Ayrıca yoğun olarak sınır ticareti yaptığımız bir ülkedir. Bu yüzden, Bulgarca tercüme ve bu ülkeyle iletişim sağlayabilmek özellikle ilk aşamada yurt dışına açılma planı güden kurumlar ile balkanlarda etkili olmak isteyen kişi, kurum ve kurular için büyük önem arz etmektedir. Karayoluyla yapılan pek çok dağıtım da bu ülke üstünden gerçekleşmektedir. Bulgarca çeviri, ticaret ve lojistik konularında sıkça ihtiyaç duyulan çeviriler arasındadır. Bu konuda ihtiyaç duyulan kaliteli ve özenli hizmeti Dünya Çeviri Merkezi’nin alanında uzman kadrosundan sağlayabilirsiniz. Redaksiyon, düzenleme ve son okuma gibi aşamalardan geçirilerek sizlere teslim edilen metinlerle ve anlamlarda kayma olmadan, açık bir biçimde yapılan sözlü çevirilerle ihtiyacınız en uygun şekilde karşılanacaktır. Alanında uzman, profesyonel ve kaliteli hizmet veren çevirmenleriyle Dora Dil Hizmetleri size hak ettiğiniz kaliteli hizmeti sunmaktan memnuniyet duyar. Bulgarca tercüme bürosu tercihinizi Dora Dil Hizmetlerinden yana kullandığınız için siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

71 000 +
Çalışma Saati

24 saat vardiya sistemimiz ile en kaliteli tercüme hizmeti için gecemizi gündüzümüze katıyoruz.
2100 +
Mutlu Müşteri

Sunmakta olduğumuz müşteri memnuniyeti ön planda olan çözümlerimiz ile fark yaratıyoruz.
240 +
Ödüllü Proje

Gerçekleştirmek olduğumuz tercüme projeleri, zamam zaman uluslarası ödellere layık görülüyor.
10 000 +
Tamamlanmış Proje

15 yıllık tercüme hizmetleri deneyimimizi başarı ile tamamlanmış projelerimiz ile perçinliyoruz.

Alanında Uzman Bulgarca Tercüme Firması

Avrupa Birliği üyesi olan ve ülkemizin komşularından biri olan Bulgaristan’ın ana dili olan Bulgarca bu ülke ile olan ekonomik ve sosyal ilişkilerimizde ön plana çıkmaktadır. Bulgaristan ile her yıl artan ticari ve sosyal ortaklıklar nedeni ile Bulgarca Tercüme işlemleri gerekmektedir. Pek çok Türk gencinin öğrenim görmek amacı ile bu ülkelere gitmesi ile ilişkiler normalleşmiş ve ekonomik bağlar da artmıştır. Bugün iki ülke arasında kurulan sosyal bağların yanı sıra, gıda ürünlerinden enerjiye kadar pek çok sektörde bir ortaklık söz konusudur. Bu ülke ile iletişimde de çoğu zaman Bulgarca Tercüme işlemlerine bu nedenle ihtiyaç duyulmalıdır. Bulgarca Tercüme işlemlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri hiç kuşkusuz doğruluktur. Bu durum aslında sadece Bulgarca Tercüme işlemleri için değil aynı zamanda da tüm tercüme işlemleri için önem arz etmektedir. Bu nedenle çevirilerin tam anlamı ile doğru olabilmesi için işlemin profesyonel olarak ele alınması ve çok uygun şekilde tamamlanması gereklidir. Doğru Bulgarca Tercüme Nasıl Olmalıdır? Doğru bir tercüme işlemi için öncelikle her iki kültürü yaşam tarzını iyi bilmek gerekir. Bulgarcadan dilimize bir çeviri yapılabilmesi için Bulgaristan’da kültür ve yaşam tarzı nasıldır bilmek gerekli olacaktır. Bu bilinmeden doğru bir kullanım mümkün olmaz. Bu tip öğeler bir dilin değerleri konusunda son derece yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra teknik bir çeviri yapılacağı zaman söz konusu çevirmenin iyi bir şekilde çeviri yapabilmesi için bu teknik konulara da hakim olması gereklidir. Bu nedenle doğru bir çeviri ancak bu şekilde mümkün olacaktır. Çeviri işi ancak profesyonel olduğunda doğru bir sonuç verecektir. Bu nedenle çevirilerden doğru sonuç elde edebilmek için bu tip detaylara dikkat etmek gerekir. Bulgarca tercüme firması olarak faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden güne başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Antalya, Bursa, Eskişehir gibi birçok bölgede profesyonel Bulgarca çeviri hizmetlerini sizler için bir araya getirmekteyiz. Bulgarca tercüme firmaları arasında fark yaratan hız, kalite ve uygun fiyat gibi çözümlerimiz ile hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Lisan Uzmanlıklarımız

Bulgarca Yazılı Tercüme

47%

Bulgarca Sözlü Tercüme

91%

Bulgarca Teknik Tercüme

47%

Bulgarca Acil Tercüme

83%

Bulgarca Teknik Tercüme

91%

Bulgarca Tıbbi Tercüme

47%

Bulgarca Hukuki Tercüme

75%