Uzman Tercüman Ekibiyle Danca Tercüme

Tercüme sektörüne duyulan ilgi dünya genelinde artış gösterdi. Üstelik sektöre duyulan ilgi artık belli başlı dillerle de sınırlı kalmıyor. Bunun dışında sadece küresel piyasada kullanılan ana diller için değil belli bölgelerde de kullanılan dillerinde tercüme sektörünün önemi artmaya başladı. Zira son dönemde tercüme sektörüne büyük önem verilmeye başlanan bölgelerin başında da İskandinav ülkeleri geliyor. Özellikle eskiye oranla daha fazla ticaretin önem kazanmaya başladığı İzlanda, İsveç, Danimarka gibi ülkelerde de tercüme sektörünün büyük bir yükselişe geçtiğiniz söyleyebiliriz. Bu noktada son dönemin gözde tercüme dillerinden bir tanesi de Danca. Danimarka genelinde kullanılan ve İskandinav ülkeleri arasında geçerliliği her gün biraz daha artış gösteren Danca dilini şuan için kullanan kişi sayısı ise 5.5 milyon olarak değerlendiriliyor. Ülkemize de özellikle tarım alanında İskandinavya ülkeleriyle anlaşmalar yapılması Danca tercümesine duyulan ihtiyacı da arttırmaya başladı.

Uygun Fiyat Garantisi
Danca tercüme çözümlerinde daima en uygun fiyatı sizler için garanti ediyoruz.
7/24 Teknik Destek
Onay verdiğiniz Danca tercüme belgelerinize 7 gün 24 saat teknik destek imkanı sunuyoruz.
Hızlı Proje Teslimi
Aciliyet gerektiren Danca çeviri metinlerinizi düşünmeyin. Hızlı teslimat ile yanınızdayız.

danca-tercume-istanbul

Maksimum Gizlilik

Danca tercüme belgeleriniz 3. şahışlar ile paylaşılmamaktadır. Bu alanda gizliliğiniz güvenliğimiz altında.

Maksimum Kalite

Sahip olduğumuz kalite sistemleri gereği daima en kaliteli Danca tercüme çözümleri sunuyoruz.

%100 Memnuniyet

Danca tercüme çözümlerinde %100 müşteri memnuniyeti sağlayan, sıra dışı çözümler sunuyoruz.

Söz konusu 5.5 milyon insanın kullandığı bir dil olunca Danca tercümesinin de kolay olmadığını söylemek gerekiyor. Ülkemizde de eğitimi gösterilen yabancı dil sınıflarında Danca olmaması bu dilde yetkili olan kişilerin sayısının yeterli olmamasına neden olan bir diğer etken. Haliyle Danca tercümesi için başvurulacak en ideal merkezler bu alanda hizmet veren Danca tercüme büroları. Bu noktada piyasada çok nadir çeviri yapılan dillerde olduğu gibi Danca dilinde de tercüme büromuzun profesyonel hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Zira her dilde olduğu gibi Danca tercümesinde de sadece bir alana yönelik çeviri yapmıyoruz.

Aciliyet Gerektiren Danca Tercüme Metinlerinizi 1 Saatte Teslim Ediyoruz!

Sizin çevirisini istediğiniz belge türü neyse tüm çevirilerimizi ona göre tamamlıyoruz. Çalışma düzenimizde tamamen bu yönde. Öncelikle çevirisinin yapılamasını istediğiniz belgeyi bizlere belirterek teklif alabiliyorsunuz. İstediğiniz belge türü, metin sayısı ve belge çeşidine göre hemen çeviri isteğinizi değerlendiriyoruz. Sadece dakikalar içerisinde size en uygun olan programı sunuyoruz. Eğer ki bizimle çalışmak isterseniz Tüm Danca tercümelerinizi uzman ekibimize yönlendiriyoruz.

Türkiye'nin En Yetkin Danca Tercüme Bürosu

Danca Tıbbi Tercüme

Danca Tıbbi Tercüme
Danca Tıbbi Tercüme Hizmetleri Konusunda Türkiye’nin En Kaliteli Hizmetlerini Sizlerle Buluşturuyoruz.

Danca Teknik Tercüme

Danca Teknik Tercüme
Danca Teknik Tercüme Konusunda Hız, Kalite ve Güven Unsurlarını Sizler İçin Bir Araya Getiriyoruz.

Danca Hukuki Tercüme

Danca Hukuki Tercüme
Danca Hukuki Tercüme Hizmetleri Konusunda Bütçenizi Sarsmayan Ekonomik Çözümler Sunuyoruz.

Danca Teknik Tercüme

Danca Teknik Tercüme
Danca Teknik Tercüme Hizmetleri Alanında Türkiye’nin En Kaliteli Çözümleri Sizlerle Buluşuyor.

Acil tercüme hizmetleri konusunda Dünya’nın tüm dillerinde profesyonel Acil çeviri hizmetlerini sizler için bir araya getirmeye devam ediyoruz.

Danca tercüme bürosu

Bütçe Dostu Danca Tercüme Fiyatları Sunuyoruz!

Öncelikle güvenliğiniz bizim için önemli. Çevirisini yaptıracağınız Danca belgeler ne alanda olursa olsun ilk olarak belgelerin güvenliğini sağlıyoruz. Siz bize belgelerinizi teslim ettikten sonra uzman ekimizin değerlendirmelere başlıyor. Ardından kesinlikle belgeleriniz yapılan çeviriler dahil başka şahıslarla paylaşılmadan uzman tercümanlarımız çeviri hizmetine başlıyor. Belgelerinizin güvenliğini sağladıktan sonra ikinci olarak amacımız size en tasarruflu fiyatları Danca tercüme hizmeti sunmak. Bu noktada bizden aldığınız uygun fiyat teklifleri Danca tercüme fiyatları içinde aynen geçerli. Dilin az kullanılması ya da dilin yaygın olarak kullanılması bizim için her hangi bir fark yaratmıyor. Her iki şekilde de amacımız hatasız kaliteli çevirileri sizlere en uygun fiyatlarla sunmak. Bu noktada diğer tercüme bürolarıyla karşılaştırdığınızda en uygun fiyat tekliflerini verdiğimizi göreceksiniz. Zira piyasa da son dönemde yeni bir trend başladı. Aldığınız fiyatın üzerine iş tamamlandıktan sonra ekstra gerekçeler sunarak ekstra ücretler ödemeniz isteniyor. Bu durumda mağdur olan da siz oluyorsunuz. Firma prensibimiz gereği size ilk etapta nasıl bir fiyat çıkardıysak iş bitiminde de aynı tasarruflu fiyat ile karşılaşıyorsunuz. Asla bilginizin dışında fiyat değişikliği, yeni fiyat ekleme, fiyat yükselme gibi sürprizlerle karşılaşmayacağınızı garanti ediyoruz.

Danca Tercüme Genel

30 TL
1 Danca Tercüman
1 Editör
1 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

Danca Tercüme İdeal

37 TL Önerilen
1 Danca Tercüman
2 Editör
1 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

Danca Tercüme Pro

46 TL
2 Danca Tercüman
2 Editör
2 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

Danca Tercüme Ultra

52 TL
3 Danca Tercüman
4 Editör
2 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz.Tüm Tercüme Fiyatları

Sunmakta olduğumuz acil tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

71 000 +
Çalışma Saati

24 saat vardiya sistemimiz ile en kaliteli tercüme hizmeti için gecemizi gündüzümüze katıyoruz.
2100 +
Mutlu Müşteri

Sunmakta olduğumuz müşteri memnuniyeti ön planda olan çözümlerimiz ile fark yaratıyoruz.
240 +
Ödüllü Proje

Gerçekleştirmek olduğumuz tercüme projeleri, zamam zaman uluslarası ödellere layık görülüyor.
10 000 +
Tamamlanmış Proje

15 yıllık tercüme hizmetleri deneyimimizi başarı ile tamamlanmış projelerimiz ile perçinliyoruz.

ALanında Lider Danca Tercüme Firması

Sizlere bunların dışında Danca tercüme hizmetinde Revizyon imkanı da sunuyoruz. Yani diyelim ki çeviriyi tercümana teslim ettikten sonra tercüme belgesi hakkında önemli bir değişiklik oldu. Ya da tercümesi yapılan belgenin bir bölümüne ekleme veya çıkarma işlemi gerçekleştirmek istiyorsunuz. Bu noktada sizlere ekstra revizyon imkanı sunuyoruz. Yani böyle bir istek gerektiği zaman anında bizlerle iletişime geçerek tercümesi yapılan belgede istediğiniz bölümleri değiştirip, ekleme ve çıkarma işlemi yapabiliyorsunuz. Değişiklik yapılmasını istediğiniz belgelerde yaptığımız değişiklik nedeniyle ise sizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz.  Amacımız %100 müşteri memnuniyeti sağlamak.  Ayrıca şunu belirtmek gerekir ki Danca tercüme hizmetimizde de diğer Danca tercüme firmalarına göre daha kurallı bir çeviri düzenini benimsiyoruz. Çevirisini yaptıracağınız belgeleri siz isteseniz de istemeseniz de düzenli olarak raporlama işlemine tabi tutuyoruz. Bu işlem sonrasında çevirilerinizin hangi aşamalardan geçtiğini rahatlıkla görebiliyorsunuz. Üstelik sunduğumuz anında iletişim desteği sayesinde de henüz çeviri tamamlanmadan da bilgi alma hakkına erişiyorsunuz. Son olarak iş teslimi hakkında da bilgi vermemiz gerekirse Danca tercüme hizmetlerinde tercümelerinize işi teslim aldıktan sadece dakikalar sonra başlıyoruz. Bununla beraber dili ana dili gibi bilen tercümanlarımız sayesinde dakikalar içerisinde başladığımız çeviri hizmetlerini yine çok kısa süreler içerisinde kaliteden ödün vermeden teslim ediyoruz. Danca tercüme hizmetimizde teslim edecek olduğumuz belgelerin çevirisi tamamlandığında ise anında sizlere haber veriyoruz. Bununla beraber tüm belgeleri nasıl teslim almak istiyorsanız öyle teslim edebiliyoruz. Yani diyelim ki çok acil belgelere ulaşım sağlamanız gerekli o zaman gelişmiş sistemlerimiz sayesinde yine dakikalar içerisinde sizlere çeviri yapılmış olan belgeleri sanal ortam üzerinden (mail, gönderi programları, sosyal medya) istediğiniz her hangi bir yöntem ile iletebiliyoruz. Daha sonra tüm bu belgelerin resmi olarak dökümünü de istediğiniz an teslim edebiliyoruz. Hızımız, kalitemiz ve tüm bu profesyonel hizmetlere karşın tasarruflu fiyatlarımızla Danca tercüme alanında da hizmetinizdeyiz. Tek yapmanız gereken çevirileriniz içi iletişim adreslerimizi kullanarak bize ulaşmak. Çok kısa süre içerisinde dönüşleri sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Lisan Uzmanlıklarımız

Danca Yazılı Tercüme

47%

Danca Sözlü Tercüme

91%

Danca Teknik Tercüme

47%

Danca Acil Tercüme

83%

Danca Teknik Tercüme

91%

Danca Tıbbi Tercüme

47%

Danca Hukuki Tercüme

75%