En Kaliteli Farsça Tercüme Hizmetleri !

Farsça dünya üzerinde en çok konuşulan dillerden bir tanesi olarak bilinir. Genel olarak İran, Afganistan, Tacikistan gibi İslam ülkelerinde ana dil olarak kullanılan Farsça yaklaşık 100 milyon kişinin konuştuğu bir dildir. Dilin bu özelliği ve İslam ülkelerinde Arapça gibi genel kabul görmüş dillerden biri olması UNESCO gibi bir dünya örgütünün dili evrensel diller arasında gösterme teklifine neden olmuştur. Zira içerisinde Latin alfabesine göre çok daha karmaşık olan 32 harfe sahip olan Farsça dünya tarihinin de en uzun geçmişine sahip olan dillerinden bir tanesi. Dillin yapısı ise diğer dillere göre çok daha zordur. Kullanılan 32 harfin dışında dilin üç farklı Lehçe tipi bulunur. Farsça, Darice ve Tacikçe şeklinde adlandırılan bu lehçeler dilin yapısının tamamen değişmesine neden olur. Zira lehçeler arasındaki fark diğer dillerin lehçeleri arasındaki farka göre çok daha fazla olmakla beraber farklı bir yapıda da kullanılır.

Uygun Fiyat Garantisi
Farsça tercüme çözümlerinde daima en uygun fiyatı sizler için garanti ediyoruz.
7/24 Teknik Destek
Onay verdiğiniz Farsça tercüme belgelerinize 7 gün 24 saat teknik destek imkanı sunuyoruz.
Hızlı Proje Teslimi
Aciliyet gerektiren Farsça çeviri metinlerinizi düşünmeyin. Hızlı teslimat ile yanınızdayız.

farsca-tercume

Maksimum Gizlilik

Farsça tercüme belgeleriniz 3. şahışlar ile paylaşılmamaktadır. Bu alanda gizliliğiniz güvenliğimiz altında.

Maksimum Kalite

Sahip olduğumuz kalite sistemleri gereği daima en kaliteli Farsça tercüme çözümleri sunuyoruz.

%100 Memnuniyet

Farsça tercüme çözümlerinde %100 müşteri memnuniyeti sağlayan, sıra dışı çözümler sunuyoruz.

Farsça Tercüme Hizmetleri Alanında Türkiye’nin Özlediği Maksimum Kalitede Çeviri Çözümlerini Sizlere Özel Olarak Sunmaya Devam Ediyoruz.

Aciliyet Gerektiren Farsça Tercüme Metinlerinizi 1 Saatte Teslim Ediyoruz!

Genel anlamıyla lehçe farklılıkları olmasına karşın oldukça geniş bir alanda konuşulan dil edebi yön olarak da en ütün gösterilen diller arasında gelmektedir. Farsçanın edebi yönünün yüksek olması ve Farsça adıyla anılan lehçesinin de edebi olarak en çok tercih edilen lehçe olması dilde daha çok Farsça lehçesinin tercih edilmesiyle sonuçlanmıştır. Oldukça zengin bir geçmişe sahip olan dilin Türkiye için önemi de oldukça fazladır. Türk tarihinde Osmanlı’da da etkilerini göstermiş olan Farsça, dilimizin yapısında en fazla etki gösteren diller arasında birinci sırada yer alır. Modern Türkçede hala etkileri yer alan Farsça dili hem kullanıldığı alanlar hem de ülkemizin dil tarihi için bu kadar önemli olduğundan, ülkemiz tercüme sektörünün en fazla talep ettiği diller arasında da yer alır. Haliyle bu durum Farsça tercümenin ülkemiz çeviri sektöründeki payını da arttırmıştır. Dilin zor yapısı ve alfabe farklılığı ise Farsça çevirilerin zor çeviri türlerinden biri olarak anılmasına neden olmaktadır.

Alanında Lider Farsça Tercüme Bürosu

Farsça Tıbbi Tercüme

Farsça Tıbbi Tercüme
Farsça Tıbbi Tercüme Hizmetleri Konusunda Türkiye’nin En Kaliteli Hizmetlerini Sizlerle Buluşturuyoruz.

Farsça Teknik Tercüme

Farsça Teknik Tercüme
Farsça Teknik Tercüme Konusunda Hız, Kalite ve Güven Unsurlarını Sizler İçin Bir Araya Getiriyoruz.

Farsça Hukuki Tercüme

Farsça Hukuki Tercüme
Farsça Hukuki Tercüme Hizmetleri Konusunda Bütçenizi Sarsmayan Ekonomik Çözümler Sunuyoruz.

Farsça Acil Tercüme Hizmetleri

Farsça Acil Tercüme Hizmetleri
Farsça Acil Tercüme Hizmetleri Alanında Türkiye’nin En Kaliteli Çözümleri Sizlerle Buluşuyor.

Acil tercüme hizmetleri konusunda Dünya’nın tüm dillerinde profesyonel Acil çeviri hizmetlerini sizler için bir araya getirmeye devam ediyoruz.

Sadece dilin bu zor yapısı bile Farsça çevirilerinde mutlaka uzman tercümanların çalışması gerekliliğini doğurur. Zira bu alanda çalışacak olan tercümanların mutlaka Farsça dilinin lehçeleri dahil tüm özelliklerine sahip olan profesyonel tercümanlar olması yapılacak hataların önüne geçmek için en önemli etkendir. Bu nedenle mutlaka Farsça çevirileriniz de sıfır hata ile uzman tercüman desteği sunan tercüme büromuz gibi Farsça tercüme bürolarından yararlanmak gerekir. Bizde Farsça tercümelerinde çok daha yüksek kalitelere ulaşmanız için hizmetinizdeyiz. Farsça dilinin tüm lehçelerine hakim olan ve dili ana dili gibi bilen profesyonel tercümanlarımızla Farsça tercümelerinizi sıfır hata ile teslim etmekteyiz. Dilin kültürel yapısını, tonlamalarını kısacası her özelliğini ana dili gibi bilen tercümanlarımız, dil konusunda elde ettikleri tecrübeler sayesinde sıfır hatanın yanında tercümelerinizi çok daha hızlı bir şekilde teslim etmekteyiz. Farsça tercümede elde ettiğimiz bu tecrübeler sayesinde çok hızlı tercüme yapabilmek ve hatasız çeviri teslim edebilmek asıl amacımız. Tabi bunun yanında piyasanın aksine size ayrıcalıklı bir hizmet daha sunuyoruz. Farsça tercüme bürosu olarak hizmet sunmaya başladığımız ilk günden bugüne siz değerli müşterilerimize hızlı ve kaliteli tercüme hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Hesaplı Farsça Tercüme Fiyatları

Arapça Tercüme Genel

14 TL
1 Arapça Tercüman
1 Editör
1 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

Arapça Tercüme İdeal

19 TL Önerilen
1 Arapça Tercüman
2 Editör
1 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

Arapça Tercüme Pro

26 TL
2 Arapça Tercüman
2 Editör
2 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

Arapça Tercüme Ultra

32 TL
3 Arapça Tercüman
4 Editör
2 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

Farsçanın zor bir dil olarak kabul edilmesi ve kullanım alanında yaygın olması sebebiyle birçok tercüme bürosu Farsça tercüme fiyatlarını yükseltmeye başlamıştır. Fakat tercüme büromuzdan yaptıracağınız tüm Farsça tercümeleri için biz, sizlere fiyat garantisi vermekteyiz. Piyasaya göre çok daha tasarruflu sayılan fiyatlarımız sayesinde bütçenizi hiç zorlamadan Farsça tercüme hizmeti alabiliyorsunuz. Verdiğimiz teknik ekip desteği sayesinde çeviri sırasında uygulanmasını istediğiniz değişiklikleri de tüm bu fiyatlara dahil olarak anında yaptırabiliyorsunuz. Üstelik çevirilerde hata payını ortadan kaldırmak ve bahsettiğimiz şekilde fiyat avantajı sağlamak için çevirilerinizi türlerine göre sınıflandırıyoruz. Yaptığımız bu sınıflandırma neticesinde çevirinizin türünde uzman olan tercüman ekimiz ile çevirilerinizi tamamlıyoruz. Eğer bir teknik çeviri ya da teknik terimler içeren sağlık alanı çevirileri gibi çeviriniz varsa bu sayede hem aldığımız teknik terim danışmalığı hem de sınıflandırma işlemiyle fiyatları aşağı doğru çekerken aynı oranda kaliteyi de arttırabiliyoruz. Hizmetimizden yararlanmak için yapmanız gerekenler ise oldukça basit. İlk olarak çevirisinin yapılmasını istediğiniz Farsça metinleriniz için iletişim bilgilerimizden bizlerle iletişime geçmeniz gerekiyor. Ardından belge türünü ve istediğiniz çeviri düzenini bizlere belirtmeniz yeterli. Çok kısa süre içerisinde sizlere belirtiğiniz kriterlere göre ücretsiz tespit yaparak sizlere en uygun fiyat tekliflerimizi sunuyoruz. Bizden alacağınız fiyat teklifini diğer Farsça tercüme firmalarıyla karşılaştırmanızı da istiyoruz. Tüm bu işlemlerden sonra uygun fiyat teklifimizle bizi tercih etmeniz halinde ise tercümanlarımız hemen çalışmaya başlıyor. İlk olarak belgelerinizin analizini dakikalar içerisinde tamamlıyoruz. Ardından da yaptığımız belge analizleriyle beraber Farsça dilinde uzman olan tercümanlarımız hemen çeviri işlemine başlıyor. Sadece saatler içerisinde tamamladığımız çevirilerinizi ise son olarak bir düzenlemeden geçiriyoruz. Hem dil bilgisi kuralları hem de sayfa kurallarını göz önüne alarak yaptığımız son düzenleme işleminden sonra belgelerinizi istediğiniz teslimat şeklinde sizlere teslim ediyoruz. Çok hızlı gelişen çeviri süreci sonrasında aynı gün içerisinde çevirilerinizi teslim alabiliyorsunuz. Eğer çeviri yapılan belgeye onay vermezseniz o zaman istediğiniz doğrultu da çevirilerinizde de değişiklik yapma imkanını da sizlere sunuyoruz. Bu konuda %100 müşteri memnuniyeti en büyük kriterimiz arasında geliyor. Yapacağımız tüm çalışmayı da bu kriter üzerinden belirlemekteyiz.

Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz.Tüm Tercüme Fiyatları

Farsça Tercüme Hizmetlerinde Güçlüyüz!

Sunmakta olduğumuz acil tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Saniyeler İçinde Farsça Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

71 000 +
Çalışma Saati

24 saat vardiya sistemimiz ile en kaliteli tercüme hizmeti için gecemizi gündüzümüze katıyoruz.
2100 +
Mutlu Müşteri

Sunmakta olduğumuz müşteri memnuniyeti ön planda olan çözümlerimiz ile fark yaratıyoruz.
240 +
Ödüllü Proje

Gerçekleştirmek olduğumuz tercüme projeleri, zamam zaman uluslarası ödellere layık görülüyor.
10 000 +
Tamamlanmış Proje

15 yıllık tercüme hizmetleri deneyimimizi başarı ile tamamlanmış projelerimiz ile perçinliyoruz.

Farsça Tercüme Firması

Lisan Uzmanlıklarımız

Farsça Yazılı Tercüme

47%

Farsça Sözlü Tercüme

91%

Farsça Teknik Tercüme

47%

Farsça Acil Tercüme

83%

Farsça Teknik Tercüme

91%

Farsça Tıbbi Tercüme

47%

Farsça Hukuki Tercüme

75%