Dora Tercüme Hizmetlerini Yakından Tanıyın!

  • Uzun yıllardan bugüne profesyonel tercüme çözümlerini sizlere sunan Dora Dil Hizmetleri alanında uzman tercüme bürosu olarak sizlere hizmet sunamaya devam etmektedir.
  • Alanında uzman ekibimiz, siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet sunarak, alanında uzman İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça tercüme hizmetlerini sizler için bir araya getirmeye devam etmektedirler.
  • Tercüme ihtiyacınız günün hangi saatinde olursa olsun, uygun fiyatlı ve maksimum kalitede çözümler ile size özel tercüme bürosu olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

BAŞARILI MUTFAK SIRRIMIZ

  • Terminoloji
  • Deneyim
  • Teknoloji

Dora Tercüme ve Dil Hizmetleri, İstanbul merkezli olarak tüm Türkiye ve Dünya geneline profesyonel tercüme çözümleri sunmak amacı ile kurulmuş profesyonel bir çevirmenlik ajansıdır. Bu noktada, bireysel ve kurumsal bazda profesyonel çeviri çözümleri üreten firmamız, çağın gerekliliklerine uygun kalitede hizmet veren, tecrübe ve deneyimler ışığında yetkin tercüman kadrosu ile sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir. Uzun yıllardan bugüne kurumlar ve bireyler arasında ki iletişim köprüsünün temeli olmayı vizyon edinmiş Dora Dil Hizmetleri, bu alanda Türkiye’nin lider kuruluşları arasında yer almaktadır.

Dora Tercüme Bürosu, geleneksel çeviri çözümlerine ek olarak, simultane tercüme, sözlü tercüme, simultane ekipman kiralama, deşifraj, dizi ve film çevirisi ve yerelleştirmesi, yazılım ve program tercümesi, alt yazı hizmetleri gibi çözümler ile 2021 yılının gereksinimlerini karşılayan bir çeviri bürosu olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Geçtiğimiz 3 yıllık süre zarfında Avrupa birliği normlarına uygun olarak geçirdiğimiz değişim süreci çerçevesinde teknik destek sistemlerinin kurulması, çeviri Cat araçlarının şirket içi entegrasyonları ve 7/24 saat iletişim araçları gibi birçok yeniliği bünyesine katarak büyümesini sürdüren Dora Tercüme ve Dil Hizmetleri, yüksek çeviri kapasitesini yüksek kalite ve uygun fiyat ile perçinleyerek hizmetlerine devam etmektedir.