Hızlı Teslimatla İspanyolca Tercüme Hizmeti

Dünyada en çok konuşulan diller haliyle diğer dillere göre biraz daha fazla kullanım alanına sahip oluyor. Zira ne kadar çok insan bir dili konuşuyorsa o dilin kullanıldığı alanlarda insan sayısıyla doğru orantılı olarak artış gösteriyor. Haliyle artık bu diller sadece bir ülkede ya da sadece bir milletin vatandaşları için kullanılan, o alanda geçerli diller olmaktan çıkarak çok daha küresel bir dil haline geliyor. Tüm dünya genelinde en çok konuşulan dillerden bir tanesi de İspanyolca. Dünya üzerinde toplamda 610 milyon kişi tarafından kullanılan İspanyolca aynı zamanda 460 milyon kişinin de ana dili. Yani dilin etki alanı neredeyse tercüme sektöründe başı çeken İngilizce kadar geniş.

Uygun Fiyat Garantisi
İspanyolca tercüme çözümlerinde daima en uygun fiyatı sizler için garanti ediyoruz.
7/24 Teknik Destek
Onay verdiğiniz İspanyolca tercüme belgelerinize 7 gün 24 saat teknik destek imkanı sunuyoruz.
Hızlı Proje Teslimi
Aciliyet gerektiren İspanyolca çeviri metinlerinizi düşünmeyin. Hızlı teslimat ile yanınızdayız.

ispanyolca-tercume-istanbul

Maksimum Gizlilik

İspanyolca tercüme belgeleriniz 3. şahışlar ile paylaşılmamaktadır. Bu alanda gizliliğiniz güvenliğimiz altında.

Maksimum Kalite

Sahip olduğumuz kalite sistemleri gereği daima en kaliteli İspanyolca tercüme çözümleri sunuyoruz.

%100 Memnuniyet

İspanyolca tercüme çözümlerinde %100 müşteri memnuniyeti sağlayan, sıra dışı çözümler sunuyoruz.

Bu rakamlarla beraber İspanyolcanın dünya üzerinde kullanılan en yaygın 3. dil olduğunu da söylemek gerekiyor. Haliyle eldeki tüm verileri değerlendirdiğimiz zaman ticaretten sağlık alanına, siyasal ilişkilerden turizme kadar dünya üzerinde en etkili en geçerli dillerden birinin İspanyolca olduğunu görüyoruz. İspanyolcanın tüm bu kullanım verilerini yanı sıra Akdeniz ülkelerinde de en çok kullanılan dillerden biri olması ülkemizde İspanyolcaya duyulan ilginin büyük oranda artış göstermesine neden oluyor. Sadece ticaret, sağlık ya da resmi alanda değil Akdeniz komşularımızda da kullanıldığı için İspanyolcanın özellikle turizm alanında da ülkemiz için oldukça önemli olduğunu bir gerçek. Turizm sektörünün ülkemiz için ne kadar önemli bir sektörü olarak değerlendirildiği düşünürsek bu durumda İspanyolca tercümenin ülkemizde ki değerini de daha da yükseldiğini söyleyebiliriz.

Aciliyet Gerektiren İspanyolca Tercüme Metinlerinizi 1 Saatte Teslim Ediyoruz!

Dilin bu kadar çok kullanılan bir dil olması ayrıca saydığımız tüm sebepler nedeniyle ülkemiz açısından da farklı bir yeri olması İspanyolca tercümene olan ilgiyi arttırıyor bu bir gerçek ama duyulan ihtiyacın artmasıyla beraber tercümelerde aranan kalitede doğru orantılı olarak artıyor. Bu kadar büyük öneme sahip olan bir çeviri dilinde yapılacak olan hatalar büyük sonuçlara neden olabilir. Böyle düşündüğümüz zaman en mantıklı çözümünde İspanyolca tercümelerinde mutlaka profesyonel hizmet almak olduğu görüşüne varabiliriz. Tercüme büromuz da bu görüş etrafında benimsediği çalışma politikasına bağlı kalarak İspanyolca tercüme hizmetlerinde sizlere en iyi çözümleri sunmayı hedefliyor. İspanyolca tercüme bürosu hizmetleri verdiğimiz tercüme büromuzda hukuki, sağlık, teknik, eğitim, diplomasi, ticaret, sözlü gibi tüm türlerde en iyi kaliteye sahip İspanyolca tercüme hizmeti veriyoruz. Çeviri türünüz ne olursa olsun alanında profesyonel tercümanlarımız çeviri metinlerini hemen çeviri işlemine başlatıyor. Öncelikle tercümanlarımızdan bahsetme gerekiyor. Zira her çeviri dilinde olduğu gibi İspanyolca tercümesinde de mutlaka uzman tercümanlarla çalışıyoruz. Tercümanlarımız dilin kullanım alanlarından hangi türde nasıl kullanıldığına kadar bilgi sahibi oluyor.

İspanyolca Tercüme Bürosu Seçiminizde Tecrübemize Güvenin!

İspanyolca Tıbbi Tercüme

İspanyolca Tıbbi Tercüme
İspanyolca Tıbbi Tercüme Hizmetleri Konusunda Türkiye’nin En Kaliteli Hizmetlerini Sizlerle Buluşturuyoruz.

İspanyolca Teknik Tercüme

İspanyolca Teknik Tercüme
İspanyolca Teknik Tercüme Konusunda Hız, Kalite ve Güven Unsurlarını Sizler İçin Bir Araya Getiriyoruz.

İspanyolca Hukuki Tercüme

İspanyolca Hukuki Tercüme
İspanyolca Hukuki Tercüme Hizmetleri Konusunda Bütçenizi Sarsmayan Ekonomik Çözümler Sunuyoruz.

İspanyolca Acil Tercüme

İspanyolca Acil Tercüme
İspanyolca Teknik Tercüme Hizmetleri Alanında Türkiye’nin En Kaliteli Çözümleri Sizlerle Buluşuyor.

Acil tercüme hizmetleri konusunda Dünya’nın tüm dillerinde profesyonel Acil çeviri hizmetlerini sizler için bir araya getirmeye devam ediyoruz.

Bununla beraber alanın gerektirdiği tüm eğitimleri almış olan tercümanlarımız kaliteli çeviriler yapmakla kalmayıp bunun yanında tüm çevirilere sahip oldukları imza yetkileriyle onay vermektedir. Kısacası tüm tercümanlarımız sadece bizim verdiğimiz garantiyle değil kişisel garantileriyle de sıfır hatalı tercümelerinizi teslim ediyor. Zaten teslim aşamasında sizle doğrudan belge incelemesi de yapabiliyoruz. Onay vermemeniz halinde çevirileri size teslim etmeden önce istediğiniz değişiklikleri uyguluyoruz. Türkiye’nin en yetkin İspanyolca tercüme bürosu olarak bizler, alanında uzman tercüme bürosu olarak, en kaliteli İspanyolca çeviri hizmetlerini sizler için bir araya getirmeye devam etmekteyiz. Alanında uzman İspanyolca tercüman kadromuz ile İspanyolca çeviri hizmetleri konusunda profesyonel çözümleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

İspanyolca Tercüme Fiyatları Cebinizi Yakmasın!

Tüm tercüme büroları arasında bu kadar iddialı bir hizmet vaat etmemiz fiyat konusunda da yüksek ücretler istediğimizi düşündürebilir. Fakat tüm ayrıcalıklı hizmetlerimiz karşılığında İspanyolca tercüme fiyatları için sizden piyasaya göre çok daha uygun fiyatlar talep ediyoruz. Çeviriniz için yapacağınız piyasa araştırmasında da verdiğimiz fiyatları bizzat sizden karşılaştırmanızı istiyoruz. Bu şekilde ne kadar uygun fiyat aralıklarında çeviriler yaptığımızı da sizlere göstermek amacımız. Uygun fiyat aralığının nasıl sağlandığını düşünen müşterilerimiz için kısa bir açıklama yapmak gerekirse; çalışma düzenimizde ilk olarak istediğiniz İspanyolca çevirilerin analizini yapıyoruz. Bu aşamada size en uygun fiyat teklifini çeviri belgeleri sayısı ve çeviri kelime sayısına göre veriyoruz. Zaten ilk etapta fiyatlarımızı belirlerken oldukça tasarruflu davranmaya çalışıyoruz. Bunun dışında asıl olarak fiyatlarımızın düşük kalması, ilk verdiğimiz teklifte kalmasının nedeni diğer tercüme büroları gibi ekstra ücret tarifelerimizin olmaması. Yani çeviri teslim aşamasında size kötü sürprizlerle karşılaşmayacağınızın garantisini veriyoruz. Haliyle bu sayede fiyatlarımızın çok daha uygun bir aralıkta kaldığını söyleyebiliriz. İspanyolca tercüme fiyatları konusunda bütçenizi sarsmadan en uygun İspanyolca çeviri hizmetini alabileceğiz Dora Dil Hizmetleri, İspanyolca çeviri ücretleri konusunda özlediğiniz fiyatları sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

İspanyolca Tercüme Genel

19 TL
1 İspanyolca Tercüman
1 Editör
1 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

İspanyolca Tercüme İdeal

27 TL Önerilen
1 İspanyolca Tercüman
2 Editör
1 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

İspanyolca Tercüme Pro

36 TL
2 İspanyolca Tercüman
2 Editör
2 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

İspanyolca Tercüme Ultra

42 TL
3 İspanyolca Tercüman
4 Editör
2 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz.Tüm Tercüme Fiyatları

Sunmakta olduğumuz acil tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

İspanyolca çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. İspanyolca çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

Dora dil hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da İspanyolca Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

71 000 +
Çalışma Saati

24 saat vardiya sistemimiz ile en kaliteli tercüme hizmeti için gecemizi gündüzümüze katıyoruz.
2100 +
Mutlu Müşteri

Sunmakta olduğumuz müşteri memnuniyeti ön planda olan çözümlerimiz ile fark yaratıyoruz.
240 +
Ödüllü Proje

Gerçekleştirmek olduğumuz tercüme projeleri, zamam zaman uluslarası ödellere layık görülüyor.
10 000 +
Tamamlanmış Proje

15 yıllık tercüme hizmetleri deneyimimizi başarı ile tamamlanmış projelerimiz ile perçinliyoruz.

Alanında Lider İspanyolca Tercüme Firması

Uygun fiyat garantisi bunun yanında sıfır hata ile teslimat politikamız İspanyolca tercümesinde sizlere sunduğumuz tek ayrıcalık değil. Bunun yanında tüm hizmetlerimize ek olarak çok hızlı teslimatlar yaptığımızı da belirtelim. Zira siz çeviriyi teslim eder etmez daha önce bahsettiğimiz bünyemizde bu dile %100 hakim olan tercümanlarımız hemen tercüme analizi yapıyor. Çeviri yapılacak olan belgenin sizin istekleriniz doğrultusunda düzenlenmesinin ardından ise hemen çeviri aşamasına geçiliyor. Çok kısa bir süre içerisinde uzman tercümanlarımız çevirilerinizi tamamlıyor. Çeviriler tamamlandığı anda ise hemen size haber veriliyor. Bu noktada çeşitli şekillerde teslimatta yapabiliyoruz. Size haber verdikten sonra tamamlanan belgelerinizi bir kez de sizle ele alıp eksik bir yönü olmadığı konusunda sizden onay aldıktan sonra istediğiniz teslimat şekliyle size teslimat yapıyoruz. Teslimattan sonrada yine sizin istediğiniz ölçüde çeviri belgelerini yedekliyoruz. Tekrar aynı belge için çeviri istediğinizde de bu sayede hiçbir bekleme olmadan direk olarak aynı belgenizin çevirilerini teslim ediyoruz. Hatta belgelerde yaptıracağınız ufak değişiklikleri de yine hiçbir bekleme süresine tabi tutmadan size anında değişiklikleri uygulayarak teslim ediyoruz. İspanyolca tercüme firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya başladığımız ilk günden  bugüne başta İstanbul olmak üzere Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Eskişehir gibi birçok ilimizde profesyonel İspanyolca çeviri hizmeti sunduk. İspanyolca çeviri firmaları arasında önceliğiniz uygun fiyat ve maksimum kalite ise bu alanda Dora Dil Hizmetlerine güvenebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Ülkemiz pek çok ülke ile sosyal ve ekonomik ilişkiler içerisindedir. Bu ülkeler arasında çok önemli bir Avrupa Birliği üyesi ülke olan İspanya ve Pek çok Güney Amerika ülkesinde de konuşulan dünyanın en yaygın dillerinden biri olan İspanyolca çok tercih edilen bir dildir. Bu nedenle İspanyolca tercüme işlemlerine oldukça sık ihtiyaç duyulur. Çeviri işlemlerinde gerekli özenin gösterilmesi ve profesyonel bir iş olduğunun farkında olunması çok önemlidir. Bildiğiniz gibi İspanyolca tercüme işlemi Türkçe ile olan uyumu yakalamak adına çok önemlidir. Çevirilerde benzer anlam yaratmak ya da aşağı yukarı aynı anlamı çıkarmak yeterli değildir. Bazı çevirilerin özellikle bire bir olması çok önemlidir. Bu nedenle pek çok çeviri işlemi bir filme ya da diziye altyazı çevirmek ile karıştırılmamalıdır. Bu tip çeviri işlemleri büyük firmaların ikili anlaşmaları, hukuksal süreç ve prosedürler açısından da kritik öneme sahiptir. Bu nedenle İspanyolca tercüme hizmeti sunan çevirmen aynı zamanda bu tip önemli detaylar üzerinde yoğunlaşmak zorunda kalır.Profesyonel bir çeviri işlemi için çevirmenin geçiş yapılacak iki dili bilmesi kesinlikle yeterli değildir. Çevirmenin her iki dili çok iyi şekilde biliyor olmasının yanı sıra iki dil arasında olduğu kadar iki kültür arasında da bağ kurabilmesi çok önemlidir. Bunun için çevirmen her iki kültürü bilmeli ve tanımalıdır. Teknik çeviri işlemlerinde ise teknik konu ve detaylara hakim olması bir zorunluluktur.Bu tip çeviri işlemlerinin gerekli şekilde sonuçlanabilmesi için bu tip detaylar son derece önemlidir. Doğru sonuçlar elde etmek için ancak bu şekilde bilgili ve tecrübeli olmak gerekir. İspanyolca tercüme işlemleri de bu nedenle bu tip kurallara uygun olarak yapılmalıdır. Söz fazla uzatmadan uzun yıllardır İspanyolca tercüme firması olarak hizmet sunmaya devam eden bizler, İspanyolca tercüme firmaları arasında aradığınız güveni sizlere sunan tercüme firması olarak hizmetlerimize devam ediyoruz.

.

Lisan Uzmanlıklarımız

İspanyolca Yazılı Tercüme

47%

İspanyolca Sözlü Tercüme

91%

İspanyolca Teknik Tercüme

47%

İspanyolca Acil Tercüme

83%

İspanyolca Teknik Tercüme

91%

İspanyolca Tıbbi Tercüme

47%

İspanyolca Hukuki Tercüme

75%