acil çeviri

Kurulduğumuz ilk günden bugüne çeviri kalitesi konusunda sürekli kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Bu bağlamda çeviri sektörünün en zorlu alanlarından bazıları olan akademik tercüme, tıbbi tercüme, hukuki tercüme gibi birçok alanda 2018 yılının gereksinimlerini karşılayacak çözümleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Hepimizin bildiği gibi tercüme hizmetleri diğer bir çok hizmet sektörü kolundan daha zorlu ve meşakatli bir süreçtir. Bu bağlamda geliştirmiş olduğumuz yenilikçi çalışma prosesimiz ile İstanbul’da ki tercüme büroları arasında fark yaratmaya devam ediyoruz.

Teklif Alma Süreçimizde Ki Hızlanma Ve Yenilikler

Geçtiğimiz yıllarda ortalama olarak 6 dk. olan teklif sunma hızımızı 2018 yılında 2 dk. seviyesine düşürmüş olabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bildiğiniz gibi tüm müşteriler için en önemli konulardan birisi olan hızlı teklif alma konusunda şuanda Türkiye’nin en hızlı tercüme bürosu olduğumuzu açıkça ifade etmek isteriz. Öte yandan, canlı destek ve Whats App gibi birçok sistem üzerinden de yine 2 dakika içerisinde fiyat teklifi iletebilmekteyiz.

Çeviri Kalitemizde Ki Artış

Yıllardır müşterilerimize başarı ile profesyonel çeviri hizmeti sunmakta olmanın vermiş olduğu tecrübe aracılığı ile 2018 yılında profesyonel ve hızlı çeviri hizmetlerini sizlerle buluşturabilmekteyiz.

 

Share
This