Size Özel İtalyanca Tercüme İle Hizmetinizdeyiz!

Dünyanın en köklü dillerinden biri olarak kabul edilen İtalyanca Roman dil ailesine bağlı olan dillerden bir tanesidir. Uzun geçmişe sahip olması bununla beraber dilin birçok bölgede kullanılıyor olması İtalyancanın çok kısa bir süre içerisinde yayılmasına neden olmuştur. İtalya’nın resmi dilli olarak kullanılan İtalyanca Doğu Roma kültüründen kalma bir dil olarak bilinir. Roma’nın kültürü düşünüldüğü zaman bu kültüründe dile yansıdığını söylersek aslında İtalyancanın ne kadar köklü ve zengin bir dil olduğunu daha iyi anlarız. Bu sayede en köklü Latince alfabelerinden birinin kullanıldığı dilin çevresine büyük oranda etki ettiği de biliniyor.

Uygun Fiyat Garantisi
İtalyanca tercüme çözümlerinde daima en uygun fiyatı sizler için garanti ediyoruz.
7/24 Teknik Destek
Onay verdiğiniz İtalyanca tercüme belgelerinize 7 gün 24 saat teknik destek imkanı sunuyoruz.
Hızlı Proje Teslimi
Aciliyet gerektiren İtalyanca çeviri metinlerinizi düşünmeyin. Hızlı teslimat ile yanınızdayız.

italyanca tercüme

Maksimum Gizlilik

İtalyanca tercüme belgeleriniz 3. şahışlar ile paylaşılmamaktadır. Bu alanda gizliliğiniz güvenliğimiz altında.

Maksimum Kalite

Sahip olduğumuz kalite sistemleri gereği daima en kaliteli İtalyanca tercüme çözümleri sunuyoruz.

%100 Memnuniyet

İtalyanca tercüme çözümlerinde %100 müşteri memnuniyeti sağlayan, sıra dışı çözümler sunuyoruz.

İtalyanca çeviri hizmetleri alanında 2002 yılından bugüne güler yüzlü hizmet politikamız ile maksimumu müşteri memnuniyeti sunuyoruz. İtalyanca dil hizmetleri alanında hız ve kalite gibi faktörleri ihmal etmeden, sizler için en özel İtalyanca dil hizmetlerini bir araya getiriyoruz. İtalyanca dil hizmetleri konusunda gerçekleştirdiğimiz binlerce başarılı projeden aldığımız güven ile yanınızdayız. Dora Tercüme ve Dil Hizmetleri’nin sizlere sunmakta olduğu ayrıcalıklar Dünyasına adım atmak için acele edin!

Aciliyet Gerektiren İtalyanca Tercüme Metinlerinizi 1 Saatte Teslim Ediyoruz!

Diğer dilleri de doğrudan yapı olarak etkileyen dilin, birçok bilimsel çalışmada ve birçok bilim dalında da belli terimler için kullanıldığını söylemek mümkün. Modern Latince adı verilen İtalyancanın kullanım alanı ise giderek genişlemektedir. Şuan için dünya üzerinde 90 milyon kişi tarafından kullanıldığı bilinen dilin ayrıca 60 milyon insanın da ana dili olarak kullanıldığını söylemek lazım. Sadece İtalya bölgesinde değil, bunun dışında Amerika dahil birçok alanda kullanılan İtalyancanın diğer dillerden kesin çizgilerle ayrılan bazı özellikleri vardır. Dilin hemen her kelimesinin sesli harf ile bitiyor olması İtalyanca dilinin melodik dillerden biri olarak anılmasına neden olmuştur. Özellikle bilim konusunda da en çok yararlanılan dillerden biri olan İtalyancanın bu yönü ile çeviri sektöründeki önemi de oldukça yüksektir. Sadece dünya çeviri sektöründe değil ülkemiz çeviri sektöründe de bu nedenlerden dolayı çok sık İtalyanca tercümesi yapılmaya başlanmıştır. Hatta son 10 yılda eskiye oranla ülkemiz için İtalyanca tercümelerinde yüzde 10 gibi bir artış olduğunu da söylemek gerekir.

İtalyanca Tercüme Bürosu Seçiminizde Tecrübemize Güvenin!

İtalyanca Tıbbi Tercüme

İtalyanca Tıbbi Tercüme
İtalyanca Tıbbi Tercüme Hizmetleri Konusunda Türkiye’nin En Kaliteli Hizmetlerini Sizlerle Buluşturuyoruz.

İtalyanca Teknik Tercüme

İtalyanca Teknik Tercüme
İtalyanca Teknik Tercüme Konusunda Hız, Kalite ve Güven Unsurlarını Sizler İçin Bir Araya Getiriyoruz.

İtalyanca Hukuki Tercüme

İtalyanca Hukuki Tercüme
İtalyanca Hukuki Tercüme Hizmetleri Konusunda Bütçenizi Sarsmayan Ekonomik Çözümler Sunuyoruz.

İtalyanca Acil Tercüme

İtalyanca Acil Tercüme
İtalyanca Teknik Tercüme Hizmetleri Alanında Türkiye’nin En Kaliteli Çözümleri Sizlerle Buluşuyor.

Acil tercüme hizmetleri konusunda Dünya’nın tüm dillerinde profesyonel Acil çeviri hizmetlerini sizler için bir araya getirmeye devam ediyoruz.

İtalyanca tercüme bürosu hizmetlerine artan bu ilgiyle beraber söz konusu dilin çevirisi bir nebze daha önem kazanmaya başlamıştır. Tabi İtalyancanın melodik dillerden biri olarak görülmesi bunun yanında köklü dillerden biri olmasına karşın biraz daha özel bir yapısının olması İtalyanca çevirilerinde daha bir özenle çalışılmasının gerekliliğini doğurmaktadır. Aksi halde dilin melodik yapısına hakim olmayan bununla beraber dilin kültürel yapısını da bilmeyen tercümanlarla çalışmak İtalyanca çevirilerde ciddi hatalar ile karşılaşmanıza neden olacaktır. Bu tip bir olumsuzluk yaşamamak ve dile tak hakim olan tercümanlarla çalışmak istiyorsanız sizlere bu konuda birçok çözüm sunuyoruz. Uzman tercüman ekibimizle beraber İtalyanca çevirilerinizi çok kısa sürelerde sizlere telim ediyoruz. Sadece İtalyancanın hedefi dil olarak kullanıldığı çevirilerde değil bunun dışında İtalyancanın kaynak dil olarak da kullanıldığı çevirilerde de hizmet vermekteyiz. İster belgelerinizin İtalyancaya çevrilmesi işlemlerinde isterseniz de İtalyanca olan belgelerinizin Türkçe ya da başka bir dil hedef dile çevrilmesi alanında sizlere hizmet sunmaktayız.

İtalyanca Tercüme Fiyatlarını Düşünmeyin!

İtalyanca Tercüme Genel

14 TL
1 İtalyanca Tercüman
1 Editör
1 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

İtalyanca Tercüme İdeal

26 TL Önerilen
1 İtalyanca Tercüman
2 Editör
1 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

İtalyanca Tercüme Pro

33 TL
2 İtalyanca Tercüman
2 Editör
2 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

İtalyanca Tercüme Ultra

42 TL
3 İtalyanca Tercüman
4 Editör
2 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz.Tüm Tercüme Fiyatları

Tüm İtalyanca Tercüme Ücretleri

Tercümanlığı bir meslek olarak benimseyen ve tüm tercümelerinizi profesyonelce yapabilen uzman tercümanlarımız sayesinde İtalyanca konusunda da istediğiniz hemen her türden belgelerin çevirilerini yapabilmekteyiz. Bunun için tek yapmanız gereken çeviri çözümleri için iletişim adreslerinden bize başvurmak. Başvurunuzun ardından çok kısa bir süre içerisinde size hemen geri dönüş sağlıyoruz. Bu aşamada aklınıza bazı sorular gelebilir? İlk olarak “neden İtalyanca tercümelerinde sizi tercih edeyim?“ Düşüncesine kapılabilirsiniz. Bu sorunuza cevap oluşturmak için tüm tercüme türlerinde olduğu gibi İtalyanca tercümesinde de nasıl bir çalışma yaptığımızı sizlere anlatalım. Süreç sizin bizle iletişime geçmenizle başlıyoruz. Bizle iletişime geçtiğiniz anda teknik destek ekibimiz size anında geri dönüş sağlıyor. Yaptığımız geri dönüşlerde çevirisi yapılacak olan belgelerin raporlanmasını çıkartıyoruz. Bu aşamada sizden alacağımız bilgileri kullanıyoruz. Çeviri belgenizin niteliği konusunda bize verdiğiniz bilgiler doğrultusunda hemen çevirilere başlıyoruz. Her dilde olduğu gibi İtalyanca tercümelerinizde de tamamen bu işi meslek olarak yapan ve gerekli tüm eğitimi almış tercümanlarımız çalışmakta. Bu sayede tercümelerinizi sadece saatler içerisinde size teslim ediyoruz. Bununla beraber eğer çeviri işi teslim edildikten sonra belgelerinizde değişiklik yapmak isterseniz de 7/24 size müşteri desteği sunuyoruz. İstediğiniz an bizimle iletişime geçip çeviri belgelerinizde ne gibi değişiklikler yapılmasını istediğinizi belirtebiliyorsunuz. Çeviri işlemi bittikten sonra ise yine sizin için en uygun teslimat şekliyle tercüme belgelerinizi teslim ediyoruz. Tüm bu süreç içerisinde merak edilen diğer bir konuda İtalyanca tercüme fiyatları. Bu noktada size piyasanın en uygun fiyat teklifleriyle geliyoruz. Zira fiyat hesaplaması yaparken sadece çeviri belgelerinizin sayısı ve metinlerin kelime içeriğini baz alıyoruz. Böylece size ekstra ücret sürprizleri yapmadığımız için çok daha uyun fiyatlara çevirilerinizi teslim alabiliyorsunuz.

Sunmakta olduğumuz acil tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

71 000 +
Çalışma Saati

24 saat vardiya sistemimiz ile en kaliteli tercüme hizmeti için gecemizi gündüzümüze katıyoruz.
2100 +
Mutlu Müşteri

Sunmakta olduğumuz müşteri memnuniyeti ön planda olan çözümlerimiz ile fark yaratıyoruz.
240 +
Ödüllü Proje

Gerçekleştirmek olduğumuz tercüme projeleri, zamam zaman uluslarası ödellere layık görülüyor.
10 000 +
Tamamlanmış Proje

15 yıllık tercüme hizmetleri deneyimimizi başarı ile tamamlanmış projelerimiz ile perçinliyoruz.

Alanında Uzman İtalyanca Tercüme Firması

%100 müşteri memnuniyetini temel alarak yaptığımız çalışma sayesinde düşük fiyat garantisi sunduğumuz çevirileriniz için ayrıca sıfır hata garantisi de vermekteyiz. İtalyanca tercüme firmaları ile karşılaştırdığınız zaman biz sizlere çok daha uygun fiyat aralıklarında çok daha fazla alternatife sahip olan çeviri önerileri vermeye çalışıyoruz. Bu sayede hemen her dilde olduğu gibi İtalyanca tercümelerinizde de en iyi hizmeti alacağınızı garanti edebiliriz. Saydığımız tüm bu ayrıcalıklarla beraber İtalyanca tercümelerinizde de profesyonel tercüme büromuzu tercih ettiğinizde siz de ne kadar doğru bir karar verdiğinizi göreceksiniz. Zira amacımız en düşük bütçe ile tüm çevirilerde en yüksek kaliteyi yakalamak. Yaptığımız tüm özverili çeviri çalışmalarının nedeni de bu. Her ülkenin kendine ait nasıl bir para birimi, konuşma şekli, kültürü, örf ve âdeti varsa bunları bir arada tutan birde dili vardır. Dünyada 3000 i aşkın dil vardır ve İtalyanca bu dillerin en zorları arasında gelir. Gerek yazılışı olsun gerekse telaffuzu olsun en zor dillerin başında İtalyanca gelir desek bu söylemimiz yanlış olmaz. Eskiden dünya üzerinde her dile ihtiyaç duyulmazdı. Çünkü ülkelerin neredeyse hepsi içine kapanık ticaret yapmadan yaşamlarına devam ederlerdi. Ancak gelişen teknolojiyle birlikte artık tüm ülkeler dışa açıldı ve gerek ticaret olsun gerekse turizm olsun her alanda birbirleriyle etkileşim halinde olmaları zorunluluk haline geldi. Bir turist ülkemize geldiğinde nasıl dilimizi ilk başta bilmiyorsa ve tercümana ihtiyaç duyuyorsa bize onların dillerini bilemeyiz ve bir tercümana ihtiyaç duyarız. İşte burada devreye firmamız giriyor. Her türlü konuşma metni olsun, günlük sohbetler olsun çevirisini yapmamızı istediğiniz her metninizin İtalyanca tercümesini yapıyoruz. Dünyadaki gelişmelerden geri kalmamak için her türlü ülkede olup biteni takip etmeliyiz. Bunun içinse her dili bilmemiz gerekir ve bu neredeyse imkânsızdır. Üç dil bilenlerin sayısının bile az olduğu ülkemizde İtalyanca gibi zor bir dili bilmesini kimseden bekleyemez. Tüm bunların bilincinde ve sorumluluğunda olan firmamız siz müşterilerimizin talebini dikkate alarak bu alanda da yatırım yapmaya karar vermiştir. Bünyemize kattığımız yeni tercümanlarımız sayesinde İtalyanca tercümeniz en kısa zamanda orijinal metne en uygun şekilde elinize ulaştırılacaktır. Kalifiye tercümanlarımız bize ulaştırdığınız metni gerçeğine en uygun şekilde kelimelerin anlamlarını değiştirmeden çevirir ve metnin orijinale en yakın anlamda olan kısmı size ulaştırılır. Bunun için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. İtalyanca tercüme firması olarak bizler, uzun yıllardan bugüne profesyonel İtalyanca çeviri hizmetlerini sizler için bir araya getirmeye devam ediyoruz.

Lisan Uzmanlıklarımız

İtalyanca Yazılı Tercüme

47%

İtalyanca Sözlü Tercüme

91%

İtalyanca Teknik Tercüme

47%

İtalyanca Acil Tercüme

83%

İtalyanca Teknik Tercüme

91%

İtalyanca Tıbbi Tercüme

47%

İtalyanca Hukuki Tercüme

75%