Profesyonel Katalog Tercüme Hizmeti

Katalog basıp yurt dışında dağıtmak günümüzde yurt dışı ile iş yapan bir çok firma için olmazsa olmaz hallerden birisi olarak gözler önüne gelmektedir. Bu alanda kaliteli ve güvenilir katalog tercüme hizmeti almanın önemi günden güne artmaya devam etmektedir. Katalog tercüme hizmetleri alanında gerek teknik, gerekse de profesyonel destek ekibimizden oluşan kadromuz ile sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz. Alanında uzman ve profesyonel katalog çeviri hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizlere hemen ulaşın.

Uygun Fiyat Garantisi
Sunmakta olduğumuz acil tercüme çözümlerinde en uygun fiyatı sunacağımızı garanti ediyoruz.
7/24 Teknik Destek
Göndermiş olduğunuz acil çeviri metinleri için 7 gün 24 saat anlık teknik destek sunuyoruz.
Hızlı Proje Teslimi
Onaylamış olduğunuz acil tercüme projeleriniz tam zamanında mümkünse daha önce teslim edilir.

acil tercüme

Geliştirmiş olduğumuz teknolojik alt yapı ve acil çeviri üretim prosesimiz ile 7 gün 24 saat Türkiye’nin en kalite acil tercüme hizmetlerini sizler için bir araya getirmeye devam ediyoruz. Çağın gereklerini tamamen karşılayan sıradışı tercüme bürosu olarak fark yaratmaya devam ediyoruz. Bu alanda ekibimize duyduğunuz güven için teşekkürler. Günün hangi saati olursa olsun, hızlı bir şekilde acil tercüme hizmeti alabileceğiniz çözümlerini sizlerle buluşturan ekibimizden size özel acil tercüme hizmeti alabileceğiniz çözümlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için acele edin!

Yüksek Güvenlik

Acil tercüme belgeleriniz gizlilik gereği 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır. Ayrıca belgeleriniz 10 yıl arşivlenmektedir.

Maksimum Kalite

Acil çeviri çözümlerimizde kalite sistemlerimiz gereği Türkiye’nin en kaliteli hizmetini alacağınızı garanti etmekteyiz.

%100 Memnuniyet

Acil tercüme çözümlerimizde düzenli kontrol ile %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Aciliyet Gerektiren Metinlerinizi 1 Saatte Teslim Ediyoruz!

Acil tercüme hizmetleri ülkemizde sunulmakta olan tercüme çözümleri arasında ki en önemli tercüme hizmetlerinden birisi olarak gözler önüne gelmektedir. Başta İngilizce olmak üzere Almanca, Fransızca ve Rusça gibi birçok dilde profesyonel Acil tercüme hizmetleri sunan Dora Tercüme, bu alanda aradığınız güveni sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Ülkemizde sunulmakta olan tercüme çözümlerinin genel yapısına göz attığımızda sunulmakta olan tercüme çözümlerinin büyük çoğunluğunun acil tercüme hizmetleri üzerinde kurulmuş olduğunu açıkça ifade edebiliriz. Acil tercüme hizmetleri konusunda 2002 yılından bugüne aradığınız profesyonelliği güven eseslı olarak sizlere sunan firmamız acil tercüme hizmetleri konusunda beklediğiniz güveni sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Firma evrakları, resmi belgeler gibi birçok evrak türünde hergün hızlı bir şekilde sizlerle buluşturmakta olduğumuz acil tercüme çözümlerimiz ile fark yaratmaya devam ediyoruz. Acil tercüme hizmetlerinde kaliteden taviz vermek istemeyenlerin ilk tercihi olan firmamız, şirket içerisinde geliştirmiş olduğu acil tercüme departman sistemi ile uzman tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyor. Acil çeviri hizmetleri konusunda İstanbul, Ankara, İzmir gibi Türkiye’nin birçok yerine hızlı online acil tercüme hizmetleri sunan Dora Tercüme Ve Dil Hizmetleri Ltd. Şti.’ne duymakta olduğunuz güven için teşekkür ederiz.

Türkiye'nin En Yüksek Karakter Hacmine Sahip Acil Tercüme Bürosu

İngilizce Acil Tercüme

İngilizce Acil Tercüme
İngilizce Acil Tercüme Hizmetlerinde Fark Yaratan Çözümler Sunuyoruz.

Almanca Acil Tercüme

Almanca Acil Tercüme

Almanca Acil Tercüme’de Daima En Yüksek Kalite.

Fransızca Acil Tercüme

Fransızca Acil Tercüme
Fransızca Acil Tercüme Hizmetlerini Güvenilir Ellere Emanet Edin.

Rusça Acil Tercüme

Rusça Acil Tercüme
Rusça Acil Tercüme Konusunda Tesadüflere Yer Yok.

Acil tercüme hizmetleri konusunda Dünya’nın tüm dillerinde profesyonel Acil çeviri hizmetlerini sizler için bir araya getirmeye devam ediyoruz.

Acil tercüme bürosu olarak hizmet sunmaya başladığımız ilk günden bugüne, acil çeviri çözümlerinin farklı bir kategoride değerlendirilip kaliteden taviz verilmemesi gerektiğinin farkında olan ekibimiz acil tercüme büroları arasında fark yaratmaya devam etmektedir. Müşterilerimizin güven konusunda hiç bir şekilde sıkıntı ve sorunlar yaşamadan acil tercüme hizmetlerini alabilecekleri teknolojik, teknik ve terminolojik deneyime sahip ekibimiz ile Türkiye’nin en kaliteli acil tercüme bürosu olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Acil tercüme hizmetleri konusunda 1 saatte teslim edilmesi gereken belgeleriniz için özel çözümler, teknik bilgi gerektiren yazılım dosyalarınızın hızlı bir şekilde teslim edilmesi gibi birçok faktörü ayrı bir şekilde analiz ederek, en kaliteli acil çeviri çözümlerini sizlere sunuyoruz. Acil tercüme büroları tercihinizi doğru bir şekilde yapmanız için, sizlerin tüm yasal haklarını düşünen firmamız, tercüme projelerinizin zamanında teslimi için en uygun acil çeviri bürosu olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Acil Tercüme Fiyatlarını Dert Etmeyin!

Acil tercüme fiyatları konusunda çeviri metninizin terminolojik yapısına göre en uygun acil çeviri fiyatlarını sizlerle buluşturan firmamız, acil tercüme ücretleri konusunda bütçenizi düşünen çözümler ile hizmetinizde olmaya devam ediyor. Acil çeviri fiyat ve ücretleri konusunda ayrıntılı bilgi almak için acil tercüme fiyatları sayfamıza göz atmanızı istiyoruz.

Almanca Acil Tercüme

11 TL
1 Acil Tercüman
1 Editör
1 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

ingilizce Acil Tercüme

9 TL Çok Tercih Edilen
1 Acil Tercüman
1 Editör
1 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

Arapça Acil Tercüme

14 TL
1 Acil Tercüman
1 Editör
1 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

Fransızca Acil Tercüme

14 TL
1 Acil Tercüman
1 Editör
1 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz.Tüm Tercüme Fiyatları

Sunmakta olduğumuz acil tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

Acil çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz.

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Acil çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

Dora dil hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Acil Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

71 000 +
Çalışma Saati

24 saat vardiya sistemimiz ile en kaliteli tercüme hizmeti için gecemizi gündüzümüze katıyoruz.
2100 +
Mutlu Müşteri

Sunmakta olduğumuz müşteri memnuniyeti ön planda olan çözümlerimiz ile fark yaratıyoruz.
240 +
Ödüllü Proje

Gerçekleştirmek olduğumuz tercüme projeleri, zamam zaman uluslarası ödellere layık görülüyor.
10 000 +
Tamamlanmış Proje

15 yıllık tercüme hizmetleri deneyimimizi başarı ile tamamlanmış projelerimiz ile perçinliyoruz.

Acil Tercüme Hizmetleri Alanında Türkiye’nin Yükselen Devi Olmaya Devam Ediyoruz!

Acil tercüme hizmetleri alanında güven ve başarılı işlere imza atabilmenin öneminin son noktasına kadar farkında olan ekibimiz, bu alanda Türkiye’nin en yetkin çözümlerini sizlerle buluşturmak için günün 24 saati çalışmalarına devam ediyor. Bu alanda gerek yurt içi gerekse de yurt dışında bulunan çözüm ortaklarımız ile acil çeviri hizmetleri konusunda ki yetkinliğini artıran firmamız, İstanbul merkezli olarak New York’tan Dubai’ye kadar bir çok farklı lokasyonda bulunan müşterilerine en uygun çözümleri sunmaya devam ediyor. Tercüme hizmetlerine ek olarak, hızlı ve profesyonel bir şekilde sunulması gereken hizmetlerden birisi olan acil tercüme çözümleri alanında, teknolojinin son imkanlarını en üst seviyede kullanan Dora Dil Hizmetleri hızlı ve güvenilir terminoloji programları, 24 gün 24 saat ulaşılabilir müşteri desteği ile fark yaratmaya devam ediyor. Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerine ek olarak, haftalık olarak düzenli olarak güncellenen blog bölümümüz ile sektörün bilinmeyen yönlerini sizler için bir araya getirmeye devam etmekteyiz. Başta acil tercüme hizmetleri olmak üzere; Türkiye’de acil tercüme bürosu olarak faaliyet göstermenin önemli noktaları, acil tercüme fiyatlarını etkileyen bilmediğiniz bir çok faktöre bu bölümümüzde değinmeye devam ediyoruz.

Acil Tercüme Hizmetleri İle İlgilinizi Çekebileceğini Düşündüğümüz Blog Konularımız!

Acil Tercüme Çözümlerinde Uzman Tercüme Firması

Acil tercüme hizmetleri konusunda sunmakta olduğumuz sıra dışı tercüme çözümleri ile fark yaratmaya devam etmekteyiz. Alanında uzman acil tercüman kadromuz ile çeviri ihtiyacı duyduğunuz metinlerinizin profesyonel bir şekilde tercüme edilmesine imkan sağlamaktayız. Acil tercüme hizmetleri Türkiye’de ve Dünya genelinde sunulmakta olan tercüme hizmetleri arasında en fazla tercih edilen tercüme türüdür. Bu alanda birçok müşterimiz metinlerinin çevirilerini hızlı bir şekilde bizlere göndermekte, acil olarak işleme alınmasını talep etmektedirler. Acil tercüme çözümlerinin öneminin son derece farında olan firmamız, bu alanda gerçekleştirmekte olduğu milyonlarca karakterlik tercüme hizmetinin üstesinden başarı ile gelmiş olmanın gururunu yaşamaktadır. Acil tercüme firması olarak bizler, sunmakta olduğumuz hizmet kalitesi ile geleceğe yön vermeye devam etmekteyiz. Diploma, noterlik evrak, tezleriniz, şirket evrakları gibi birçok matbu belge türünde anlık çözümler sunan firmamız, 3 vardiyalı sistem ile çalışarak alanında lider çözümleri sizler için bir araya getirmektedir. Acil çeviri firması olarak hizmetlerimize başladığımız ilk yıllardan bugüne tercümanlarımızın gerek uluslar arası, gerekse de yurt içi tüm eğitim ve sertifikasyon süreçleri üstlenmeye devam etmekteyiz. Acil tercüme hizmetlerinde aradığınız öncelikli şeylerden birisi güven ise, doğru firmanın sayfalarına göz attığınızı bilmenizi isteriz. Gün içerisinde aciliyeti bulunan tercüme hizmetlerinde sizin için maksimum verimle çözüm sunabiliyor, ortalama 1 saat gibi hızlı teslim süremiz ile Türkiye’nin en hızlı acil çeviri firması olarak ödüle layık görülmeye devam ediyoruz. Acil çeviri firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya başladığımız ilk günden bugüne bizler duymakta olduğunuz güven için teşekkürler.

Lisan Uzmanlıklarımız

Arapça Acil Tercüme

47%

İngilizce Acil Tercüme

91%

Arapça Acil Tercüme

47%

Rusça Acil Tercüme

83%

Almanca Acil Tercüme

91%

Arapça Acil Tercüme

47%

Fransızca Acil Tercüme

75%