Alanında En Kaliteli Kazakça Tercüme Hizmetleri

Kazakistan bölgesinde konuşulan Kazakça dili köken olarak Türkçe ile büyük benzerlikleri olan bir dil olarak bilinmektedir. Türkçe ile aynı dil ailesine mensup olan Kazakça 24 harfin yer aldığı modern Latin alfabesi benzeri bir alfabe kullanır. Zira bu alfabe türü son dönemde Kazakça diline dahil olmuştur. Orhun yazıtlarına dayanan eski alfabesine yeni düzenlemeler yapılması sonucunda şuanda konuşulan Kazakça haline gelen dil Kuzeydoğu Türk dili olarak da bilinmektedir. Hatta öyle ki dilin bazı terimlerinin Türkçe ile anlam olarak da aynı şeyi ifade ettiği bilinmektedir. Sadece Kazakistan ülkesi ve bu bölgenin çevresinde değil tüm dünya üzerinde belli merkezlerde kullanılan Kazakça şuan için 16 milyon kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu rakamında 10 milyon kadarı Kazakistan bölgesinde bulunurken geri kalan 6 milyonluk kısım ise dünyanın farklı bölgelerinde yer almaktadır. Bununla beraber birçok Türk kökenli toplulukta da ana olarak Kazakça dilinin de kullanıldığını biliyoruz. Tüm bu sebepler göz önüne alındığı zaman dilimize oldukça yakın olan dillerden biri olarak gösterilen Kazakçaya duyulan ihtiyaçta zaman içerisinde artış göstermeye başlamıştır. Zira dünya çeviri sektöründe dile duyulan önem bir yana dursun ülkemiz açısından Kazakça’nın başka bir yeri olduğunu da söylemek lazım.

Uygun Fiyat Garantisi
Kazakça tercüme çözümlerinde daima en uygun fiyatı sizler için garanti ediyoruz.
7/24 Teknik Destek
Onay verdiğiniz Kazakça tercüme belgelerinize 7 gün 24 saat teknik destek imkanı sunuyoruz.
Hızlı Proje Teslimi
Aciliyet gerektiren Kazakça çeviri metinlerinizi düşünmeyin. Hızlı teslimat ile yanınızdayız.

kazakça tercüme

Maksimum Gizlilik

Kazakça tercüme belgeleriniz 3. şahışlar ile paylaşılmamaktadır. Bu alanda gizliliğiniz güvenliğimiz altında.

Maksimum Kalite

Sahip olduğumuz kalite sistemleri gereği daima en kaliteli Kazakça tercüme çözümleri sunuyoruz.

%100 Memnuniyet

Kazakça tercüme çözümlerinde %100 müşteri memnuniyeti sağlayan, sıra dışı çözümler sunuyoruz.

Kazakça tercüme hizmetleri sunmaya başladığımız ilk günden bugüne, Türkçe – Kazakça ve Kazakça – Türkçe olmak üzere alanında lider çözümleri sizler için bir araya getirmeye devam ediyoruz.

Aciliyet Gerektiren Kazakça Tercüme Metinlerinizi 1 Saatte Teslim Ediyoruz!

Hem aynı dil ailesine mensup olunması hem de Kazak kültürü ile Türk kültürünün yakın olması bunun başlıca nedenleri arasında gösterilebilir. Bununla beraber Kazakistan ile ülkemiz arasındaki ilişkilerde son dönemde büyük oradan artış göstermiştir. Özellikle iki ülke arasında son dönemde üniversiteler bazında yeni eğitim anlaşmaları yapılması, ülkemiz tercüme sektöründe Kazakça tercümenin de kendisine yer bulmasına neden olmuştur. Söz konusu eğitim anlaşması nedeniyle üniversite tercihlerinde bile Kazakistan Üniversitesinin tercih edilebiliyor olması sadece kurumsal alanda değil bireysel alanda da Kazakça tercümeye duyulan ihtiyacı arttırmıştır. Zira artık sadece resmi belgelerde değil de kişisel belgelerde de Kazakça diline ihtiyaç duyulmaya başlandı. Sadece bu neden bile tercüme sektöründe Kazakçanın büyük bir öneme sahip olmasına neden olmaya başladı.

Türkiye'nin En Kaliteli Kazakça Tercüme Bürosu

Kazakça Tıbbi Tercüme

Kazakça Tıbbi Tercüme
Kazakça Tıbbi Tercüme Hizmetleri Konusunda Türkiye’nin En Kaliteli Hizmetlerini Sizlerle Buluşturuyoruz.

Kazakça Teknik Tercüme

Kazakça Teknik Tercüme
Kazakça Teknik Tercüme Konusunda Hız, Kalite ve Güven Unsurlarını Sizler İçin Bir Araya Getiriyoruz.

Kazakça Hukuki Tercüme

Kazakça Hukuki Tercüme
Kazakça Hukuki Tercüme Hizmetleri Konusunda Bütçenizi Sarsmayan Ekonomik Çözümler Sunuyoruz.

Kazakça Teknik Tercüme

Kazakça Teknik Tercüme
Kazakça Teknik Tercüme Hizmetleri Alanında Türkiye’nin En Kaliteli Çözümleri Sizlerle Buluşuyor.

Kazakça tercüme hizmetleri konusunda Dünya’nın tüm dillerinde profesyonel Kazakça çeviri hizmetlerini sizler için bir araya getirmeye devam ediyoruz.

Hem dilin bu şekilde ülkemiz için önemli olan alanlarda kullanılıyor olması hem de dil kültür olarak bize biraz daha yakın olsa da tam anlamıyla dile hakimiyetin gerekmesi Kazakça tercüme bürosu hizmetlerinin de giderek artmasına neden olmaya başladı. Yavaş yavaş birçok tercüme bürosu bu dilin çevirisini de bünyelerine katmaya başladı. Fakat hemen her dilde olduğu gibi Kazakça dilinde de her ne kadar tercüme bürosu düzeyinde hizmet alınsa da çeviriyi yapan tercümanların da mutlaka dile tam olarak hakim olan alanında uzman tercümanlar olması gerekmektedir. Ancak bu şekilde hatasız çeviriler elde etmek ve dildeki hangi kelimenin hangi alama geldiği tespit etmek mümkün hale gelmektedir. İşte tam da bu noktada devreye Kazakça dilinde eğitim almış profesyonel tercümanlarımız ile birlikte kaliteli hizmeti amaç edinmiş olan tercüme büromuz giriyor. Sizlere sunduğumuz ayrıcalıklar sayesinde Kazakça tercümelerinde başka hiçbir sisteme ihtiyaç kalmadan en kaliteli çeviri hizmetini alabiliyorsunuz. Kazakça tercümeleriniz size sunduğumuz çözüm önerileri ise tamamen hedef odaklı öneriler. Yani amacımız çevirilerde bir yandan sıfır hata kalitesine ulaşmak bir yandan da sizlere hatasız tercümeler teslim ederken teslimat süresini en aza indirmek. Öncelikle merak eden müşterilerimiz için bu hizmeti nasıl sağladığımızı açıklayalım.

Kazakça Tercüme Fiyatlarını Düşünmeyin!

Sizlere verdiğimiz Kazakça tercüme hizmetinin fiyatlarına gelince bu noktada da çok avantajlı tekliflerimiz bulunuyor. Kazakça tercüme fiyatlarını piyasanın çok daha altında tutarak çevirileriniz de bütçenizi de korumanızı sağlıyoruz. En düşük ücretler karşılığında en kaliteli çeviri hizmeti sunmak için yaptığımız tüm çalışmalarımızdan yararlanmak için ise tek yapmanız gereken belirttiğimiz iletişim adresleri aracılığıyla bizimle irtibata geçmek. Bu sayede hem düşük fiyatlarımız, hem de kaliteli çeviri hizmetimiz hem de hızlı teslimat garantimiz ile yararlanabiliyorsunuz. Sizde verdiğimiz tüm bu hizmetlerden yaralanmak için tercüme büromuzu tercih edebilirsiniz. Size Kazakça tercüme alanında da en iyi hizmeti sunacağımızı taahhüt etmekteyiz. Kazakça çeviri ücretleri ve fiyatlarını düşünmeden büromuzdan en kaliteli çeviri hizmetlerini alabilirsiniz.

Kazakça Tercüme Genel

17 TL
1 Kazakça Tercüman
1 Editör
1 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

Kazakça Tercüme İdeal

29 TL Önerilen
1 Kazakça Tercüman
2 Editör
1 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

Kazakça Tercüme Pro

36 TL
2 Kazakça Tercüman
2 Editör
2 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

Kazakça Tercüme Ultra

42 TL
3 Kazakça Tercüman
4 Editör
2 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz.Tüm Tercüme Fiyatları

Kazakça Çeviri Hizmetlerinde Farklıyız!

Sunmakta olduğumuz Kazakça tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

1 dk’da Kazakça Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

Kazakça Tercüme Büroları Arasında Lider Kuruluş

Öncelikle hangi dilde çeviri ihtiyacınız varsa o dile özgü belgelerinize bir inceleme yapıyoruz. Her ne kadar bu sektörde yeni yeni gelişmeye başlasa da Kazakça tercümeleriniz içinde bu durum aynen geçerli. Bu bağlamda Kazakça çevirisi için istediğiniz belgelerin incelemesini yapıyoruz. Yaptığımız inceleme sonrasında ise size çalışma planımızı çıkartıyoruz. Zaten bu noktada en kısa teslimat süresini sizlere sunuyoruz. Fakat bunun dışında çok daha acil tercüme isterseniz bu konuda da bizden bilgi alabiliyorsunuz. Tüm şartları değerlendirdikten sonra bizimle çalışmak isterseniz Kazakça dilinde profesyonel olan ve eğitimini bu alanda alan tercümanlarımızla hemen çeviri işlemine başlıyoruz. Çeviri sırasında ise özellikle teknik terimler konusunda tercümanlarımız bu alanda en iyi olan altyapıları kullanmaktadır. Bununla beraber çeviri sırasında da yardımcı birçok yazılımımız sayesinde çevirilerinizi sıfır hata ile teslim edebiliyoruz.  Çeviri işlemi sonrasında ise kısa süreler içerisinde belgelerinizi teslim ediyoruz. Eğer teslimatı yapılacak olan tercümenin ve çeviri belgelerinizin farklı bir şekilde size ulaştırılmasını istiyorsanız o zaman sadece bize istediğiniz teslimat yöntemini belirtmeniz yeterli. Ardından belirttiğiniz teslimat şekillerinde en kısa sürede çevirilerinizi size teslim ediyoruz. Belgelerinizi teslim ettiğimiz sırada ise sizden mutlaka çeviri onayı alıyoruz. Böylelikle %100 içinize sinmeyen çevirileri bile düzenletebiliyorsunuz. Kazakça tercüme büroları arasında en uygun çözümleri sunan Dora Dil Hizmetlerine duymakta olduğunuz büyük güven için teşekkürü siz değerli müşterilerimize bir borç biliriz.

71 000 +
Çalışma Saati

24 saat vardiya sistemimiz ile en kaliteli tercüme hizmeti için gecemizi gündüzümüze katıyoruz.
2100 +
Mutlu Müşteri

Sunmakta olduğumuz müşteri memnuniyeti ön planda olan çözümlerimiz ile fark yaratıyoruz.
240 +
Ödüllü Proje

Gerçekleştirmek olduğumuz tercüme projeleri, zamam zaman uluslarası ödellere layık görülüyor.
10 000 +
Tamamlanmış Proje

15 yıllık tercüme hizmetleri deneyimimizi başarı ile tamamlanmış projelerimiz ile perçinliyoruz.

Kazakça Tercüme Firması

Lisan Uzmanlıklarımız

Kazakça Yazılı Tercüme

47%

Kazakça Sözlü Tercüme

91%

Kazakça Teknik Tercüme

47%

Kazakça Acil Tercüme

83%

Kazakça Teknik Tercüme

91%

Kazakça Tıbbi Tercüme

47%

Kazakça Hukuki Tercüme

75%