Profesyonel Norveççe Tercüme Bürosu

Norveççe tercüme ülkemizde ve Dünya genelinde günden güne önem kazanmaya devam etmektedir. Bu bağlamda İskandinav ülkelerinde konuşulan diller ne kadar az kişi tarafından konuşuluyor olsa da aslında dünya genelinde önem verilen dillerdir. Zira hem İskandinav ülkelerinin yaşam kalitesi konusunda belli bir çizginin üzerinde olması hem de ticaret, eğitim gibi anlaşmalarda İskandinav ülkelerinin diğer Avrupa ülkeleriyle çok daha fazla ilişki içerisinde olması bu ülkelerde konuşulan dillere duyulan ilginin de artmasına neden oluyor. Haliyle dünya tercüme sektöründe de İskandinav ülkeleri tarafından konuşulan dillerin farklı bir yeri olduğunu söylememiz gerek.

Uygun Fiyat Garantisi
Norveççe tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.
7/24 Teknik Destek
Norveççe tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.
Hızlı Proje Teslimi
Onaylanmış olduğunuz Norveççe projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

norveççe tercüme

Norveççe tercüme bürosu olarak hizmet sunmaya başladığımız ilk günden bugüne en hızlı, uygun fiyatlı norveççe tercüme hizmetlerini sizler için sunmaya devam ediyoruz.

Yüksek Güvenlik

Norveççe dil hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Maksimum Kalite

Norveççe çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

%100 Memnuniyet

Norveççe tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Aciliyet Gerektiren Norveççe Tercüme Metinlerinizi 1 Saatte Teslim Ediyoruz!

İşte bu şekilde aslında az kişi tarafından konuşuluyor olsa da büyük öneme sahi olan dillerden bir tanesi de Norveççe dili. Adından da anlaşılacağı gibi Norveç ülkesinde ve bir takım çevre ülkelerinde konuşulan dili dünya üzerinde ise sadece 5 milyon kişi kullanıyor. Bununla beraber dilin diğer bir İskandinav dili olan Danca ile doğrudan bir ilişkisi olduğu da biliniyor. Yani Danca dilini bilen birçok kişinin Norveççe diline de aynı şekilde hakim olacağı yorumunu yapabiliriz. Fakat Danca ve Norveççe dilleri her ne kadar birbirlerine benzese de her iki dilinde aslında çeviri zor olan dillerden görüldüğünü de belirtelim. Bu nedenle Norveççe tercüme konusunda da ülkemiz için konuşacak olursak ciddi eğitimlerin verildiğini söyleyebiliriz.

Norveççe Tercüme Bürosu Seçiminizi Kaliteden Yana Kullanın!

Norveççe Tıbbi Tercüme

Norveççe Tıbbi Tercüme
Norveççe Tıbbi Tercüme Hizmetlerinde Profesyonel Çözümler.

Norveççe Teknik Tercüme

Norveççe Teknik Tercüme
Norveççe Teknik Tercüme Hizmetlerinde Çağın Gerekliliklerini Karşılıyoruz.

Norveççe Hukuki Tercüme

Norveççe Hukuki Tercüme
Norveççe Hukuki Tercüme Hizmetlerinde Profesyonellere Güvenin, Karlı Çıkın!

Norveççe Acil Tercüme

Norveççe Acil Tercüme
Norveççe Acil Tercüme Hizmetlerinde 7 Gün 24 Saat Hizmet Sunuyoruz..

Acil tercüme hizmetleri konusunda Dünya’nın tüm dillerinde profesyonel Acil çeviri hizmetlerini sizler için bir araya getirmeye devam ediyoruz.

Her iki dilinde gramer yapısının aynı olması Norveççe tercüme hizmetleri yanında Danca tercüme hizmetlerinin de gündeme gelmesine neden olmuştur. Yazımızda da belirtiğimiz gibi dilin belli bir eğitimle çeviri yapılma zorunluluğu ise genelde bu alanda tercüme hizmeti verirken profesyonel tercüme bürolarından yararlanılmasının gerekliliğini doğurmakta. Ancak bu şekilde sıfır hata ile Norveççe çeviri yapma imkanına ulaşılabildiğini belirtelim. Hatta bu alanda sadece dili bilmek yeterli olmuyor. Dilin yazı dilinde ve konuşma dilinde nasıl kullanıldığını da iyi bir şekilde bilmek gerekiyor. Çeviriyi yapan tercümanın da mutlaka hem yazma dili hem konuşma dili için Norveçce alanında bu profesyonelliği elde etmiş ve bu alanda eğitimi almış tercüman olması gerekiyor. Aksi halde yapılacak olan çeviride hatası belgeler elde etmek mümkün değil. Bu noktada da hatasız Norveçce tercüme hizmeti için mutlaka bahsettiğimiz şekilde dile en ince ayrıntısına kadar hakim olan tercümanların çalıştığı tam zamanlı tercüme bürolarından yararlanmak gerekiyor. Norveççe tercüme bürosu hizmetlerinin ise ülkemiz için bakacak olursak diğer dillere göre çok fazla verilmediğini söyleyebiliriz. Durum böyle olunca bu alanda hizmet veren tercüme bürolarına ulaşmak için mutlaka araştırma yapmanız gerekiyor. Verdiğimiz Norveççe tercüme hizmetleri sayesinde ise biz sizi tüm bu dertlerden kurtarıyoruz.

Norveççe Tercüme Fiyatları Bütçenizi Zorlamasın!

Hemen her türde Norveççe çevirilerinizi tüm bu hizmetlerimizle beraber kısa süreler içerisinde tamamlamaktayız. Sizlere sunduğumuz bu ayrıcalıklı hizmet ise kafanızı karıştırmasın. Zira Norveççe tercüme alanında verilen tüm bu hizmetler Norveççe tercüme firmalarında çok yüksek fiyatlar karşılığında yapılıyor. Fakat çalışma prensiplerimiz gereği bizim amacımız %100 müşteri memnuniyeti sağlamak. Bu noktada ise sadece hızlı teslimat ve hatasız çeviri garantilerimizle değil bununla beraber fiyat konusunda da uygun fiyat garantini sunmanın müşteri memnuniyetini sağlamak için gerekli olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenlerden dolayı Norveçce tercüme fiyatlarında da sizlere çok ayrıcalıklı teklifler sunmaktayız. Sadece çeviri belgeleriniz üzerinden yaptığımız fiyatlandırma nedeniyle bu alanda sizlere en uygun fiyat garantisini sunduğumuzdan da emin olabilirsiniz. Böylelikle Norveçce tercümelerinizde kaliteli hizmeti de bütçenizi zorlamadan alabileceksiniz. Fiyat ayrıcalığımız sayesinde kaliteyi düşük fiyatlar karşılığında da alabiliriz olgusunu oluşturmaktayız. Sizde sunduğumuz bu ayrıcalıklı Norveçce tercüme hizmetlerinden yararlanarak en hızlı, en kaliteli ve en uygun fiyat garantili tercüme hizmeti ile buluşmak istiyorsanız sadece Norveçce dilinde değil birçok tercüme dilinde de bizleri tercih edebilirsiniz. Hem bütçenizi zorlamayacak fiyat ayrıcalıklarımız hem hızlı teslimat garantimiz hem de sıfır hata garantimizle beraber sizlere pişman olmayacağınız bir tercüme hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Tüm bu hizmetlerimizi denemek için tek yapmanız gereken ise iletişim adreslerimiz aracılığıyla bizimle iletişime geçmek. Teknik destek ekibimiz hemen sizlere geri dönüş sağlayacaktır. Bu sayede hemen çeviri işlemlerine de başlayarak sizleri bekletmeden aynı gün çevirilerinizi teslim etmekteyiz.

Norveççe Tercüme Genel

28 TL
1 Norveççe Tercüman
1 Editör
1 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

Norveççe Tercüme İdeal

36 TL Önerilen
1 Norveççe Tercüman
2 Editör
1 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

Norveççe Tercüme Pro

43 TL
2 Norveççe Tercüman
2 Editör
2 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

Norveççe Tercüme Ultra

48 TL
3 Norveççe Tercüman
4 Editör
2 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz.Tüm Tercüme Fiyatları

Norveççe Tercüme Hizmetlerinde Farklıyız!

Sunmakta olduğumuz Norveççe tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

Norveççe çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Norveççe çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

Dora dil hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Norveççe Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

Norveççe Tercüme Büroları Arasında Dora Kalitesi

Hemen her dilde olduğu gibi Norveçce dilinde de alanında uzman olan ve dilin tercümesi konusunda en az 4 yıl eğitim almış tercümanlarımız sayesinde en kaliteli hizmeti sizlere sunmaktayız. Tercümanlarımızın tam zamanlı olarak çalışması da bu alanda kesintisiz hizmet sunmamıza olanak sağlıyor. Sadece Norveçce tercümesinde değil tüm dillerin tercümesinde benimsediğimiz %100 müşteri memnuniyeti politikamız sayesinde hatasız çevirileri sizlere teslim etmekteyiz. Üstelik Norveçce tercümelerinizi çeviri yapılacak türe göre düzenleme işlemi de yapmaktayız. Yani siz eğer teknik bir konuda çeviri ihtiyacınızı karşılamak, ya da aynı şekilde medikal alanda çeviri ihtiyacınızı karşılamak istiyorsanız o zaman bizde sadece dilin hatasız çevirisine değil aynı zamanda dilin istediğiniz türe hitaben çevirisine dikkat ediyoruz. Hatta bu noktada hatasız bir çalışma yürütebilmek için istediğiniz teknik terimlerin çevirisi konusunda danışmanlık hizmeti alabiliyoruz. Aldığımız danışmanlık hizmeti hem hedef dilde hem de kaynak dilde teknik terimlerin doğru bir şekilde çevrilmesi konusunda sizlere garanti vermemizi sağlıyor. Bu noktada belgelerinizin önem derecesi ne kadar yüksek olursa olsun gönül rahatlığıyla Norveççe tercümelerinde teknik terimler konusunda da bizlere güvenebilirsiniz. Norveççe tercüme büroları arasında fark yaratan çözümlerimiz ile hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

71 000 +
Çalışma Saati

24 saat vardiya sistemimiz ile en kaliteli tercüme hizmeti için gecemizi gündüzümüze katıyoruz.
2100 +
Mutlu Müşteri

Sunmakta olduğumuz müşteri memnuniyeti ön planda olan çözümlerimiz ile fark yaratıyoruz.
240 +
Ödüllü Proje

Gerçekleştirmek olduğumuz tercüme projeleri, zamam zaman uluslarası ödellere layık görülüyor.
10 000 +
Tamamlanmış Proje

15 yıllık tercüme hizmetleri deneyimimizi başarı ile tamamlanmış projelerimiz ile perçinliyoruz.

Norveççe Tercüme Firması Seçiminizde Dora Kalitesi

Norveççe tercüme firması

Lisan Uzmanlıklarımız

Norveççe Yazılı Tercüme

47%

Norveççe Sözlü Tercüme

91%

Norveççe Teknik Tercüme

47%

Norveççe Acil Tercüme

83%

Norveççe Akademik Tercüme

91%

Norveççe Tıbbi Tercüme

47%

Norveççe Hukuki Tercüme

75%