Tacikçe Tercüme Hizmetleri

Tacikistan’ın resmi dili olarak kullanılan Tacikçe, sadece Tacikistan bölgesinde değil İran, Türkmenistan gibi bölgelerde de hatırı sayılır bir kitle tarafından kullanılmaktadır. Aslında Farsçanın lehçelerinden biri olarak gösterilen dil tarih boyunca birçok kez alfabe değişikliklerine uğramıştır. İlk olarak Arap ve Latin Alfabesi kullanılarak yazılan dil, 1930’lu yılların ardından Kiril alfabesi kullanmaya başlamıştır. Dilin alfabesinin değişmesi de bu şekilde yapısının da değişmesine neden olmuştur. Ayrıca Afganistan bölgesinde de en çok kullanılan dillerden biri olan Tacikçe dili, bu bölgede hala Arapça alfabesi ile kullanılmakta.

Uygun Fiyat Garantisi
Tacikçe tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.
7/24 Teknik Destek
Tacikçe tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.
Hızlı Proje Teslimi
Onaylanmış olduğunuz Tacikçe projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

tacikçe tercüme

Tacikçe tercüme hizmetleri alanında uzman tercüman kadromuz ile sizler için en özel Tacikçe çeviri hizmetlerini sunmaya devam etmekteyiz.

Yüksek Güvenlik

Tacikçe dil hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Maksimum Kalite

Tacikçe çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

%100 Memnuniyet

Tacikçe tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Aciliyet Gerektiren Tacikçe Tercüme Metinlerinizi 1 Saatte Teslim Ediyoruz!

Dilin hem Kiril hem de Arap alfabesi kullanması ve kullanıldığı bölgelerde ciddi değişimler yaşanmasına neden olmuştur. Bu nedenle Tacikçe dilinin çevirisinde de dilin hangi bölgede kullanıldığına bakmak ve dilin kullandığı alfabeyi belirlemek gerekir. Son zamanlarda özellikle bölge ülkeleriyle ticaretin artması da Tacikçe dilinin çevirisine duyulan önemin artmasına neden olmuştur. Ticaret eğitim ve benzeri birçok anlaşma derken Tacikçe tercümesi dünya tercüme sektöründe yer almaya başlamıştır. Özellikle dilin Türkmenistan bölgesinde kullanılan dillerden biri olması ülkemiz açısından da dile duyulan önemin artmasına neden olmuştur. Haliyle ülkemiz tercüme pazarından Tacikçe dilinin çeviri oranlarının arttığını söyleyebiliriz.

Alanında Uzman Tacikçe Tercüme Bürosu

Tacikçe Tıbbi Tercüme

Tacikçe Tıbbi Tercüme
Tacikçe Tıbbi Tercüme Hizmetlerinde Profesyonel Çözümler.

Tacikçe Teknik Tercüme

Tacikçe Teknik Tercüme
Tacikçe Teknik Tercüme Hizmetlerinde Çağın Gerekliliklerini Karşılıyoruz.

Tacikçe Hukuki Tercüme

Tacikçe Hukuki Tercüme
Tacikçe Hukuki Tercüme Hizmetlerinde Profesyonellere Güvenin, Karlı Çıkın!

Tacikçe Acil Tercüme

Tacikçe Acil Tercüme
Tacikçe Acil Tercüme Hizmetlerinde 7 Gün 24 Saat Hizmet Sunuyoruz..

Acil tercüme hizmetleri konusunda Dünya’nın tüm dillerinde profesyonel Acil çeviri hizmetlerini sizler için bir araya getirmeye devam ediyoruz.

Eğitim, ticaret, diplomasi ve daha birçok alanda Tacikçe diline duyulan önemin artması ve ülkemiz tercüme pazarında Tacikçe tercümesinin de yer almaya başlamasına karşın dilin çevirisinin de oldukça zor olduğunu belirtmek gerekiyor. Hem Kiril alfabesinin getirmiş olduğu zorluk hem de dilin bazı bölgelerde Arap bazı bölgelerde hala Kiril alfabelerini kullanıyor olması, bunun yanında çeviri yapılırken kelimelerin anlamlarının birkaç farklı anlamı ifade etmesi gibi birçok nedenden ötürü Tacikçe çevirilerinde mutlaka alanında uzman tercümanlardan yararlanmak gerektiğinin önemini vurgulamak gerekiyor. Aksi halde tam anlamıyla hatasız ve kalite ön planlı Tacikçe çevirileri yapmanın mümkün olmadığı ve bu durumunda çeviri belgelerinde ciddi sorunlara neden olabileceği de bir gerçek. Durum böyle olunca eğer Tacikçe çevirilerinizde gerçekten hatasız çeviriler elde ederek kaliteyi ön plana çıkarmak istiyorsanız mutlaka bu alanda profesyonel bir hizmet sunan tercüme bürolarından yararlanmak gerekir. Tercüme bürosu seçimlerinde de bu noktada oldukça dikkatli olmak gerek. Zira kimi tercüme büroları yarı zamanlı çalışan ve hemen her dilde uzman olmayan tercümanların bulunduğu tercüme büroları olabiliyor. Eğer gerçekten kaliteli bir çeviri istiyorsanız mutlaka profesyonel hizmet veren tam zamanlı tercüme bürolarından yararlanmak gerekiyor. Peki, bu profesyonelliği gösteren tercüme bürolarını nereden bulacağız. İşte tam da bu noktada yardımınıza yetişmekteyiz. Sizi Tacikçe tercümelerinde de tercüme bürosu arayışlarından kurtarmaktayız. Tacikçe dilinin hemen her kullanım şekline hakim olan ve bu dilin 4 yıllık lisans eğitimlerini de almış profesyonel tercümanlarımız sayesinde size en iyi Tacikçe tercüme bürosu hizmetlerimizi sunmaktayız.

Tacikçe Tercüme Fiyatları Konusunda Ekonomik Deneyim!

Profesyonel ve tam zamanlı çalışan tercüme büromuz sayesinde sizde kaliteye önem veren Tacikçe çeviri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Zira bu noktada size kalite garantisinin yanı sıra hatasız çeviri garantisini de vermekteyiz. Tüm çeviri hizmetlerimizde olduğu gibi Tacikçe tercümesinde de çalışma prensiplerimiz aynı. İlk olarak sizlerin bizimler iletişime geçmesi gerekiyor. İrtibat numaralarımız sayesinde bizimle iletişime geçtiğiniz anda ise hemen çalışmaya başlamaktayız. Öncelikle kısa bir raporlama süreci içerisine giriyoruz. Bu noktada belgelerinizin bütün detaylarını belirliyoruz. Çevirilerinizde Tacikçe dili hedef dil mi olacak yoksa kaynak dil mi olacak tüm bu noktaları sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda belirlemekteyiz. Raporlama işlemi bittikten hemen sonra ise öncelikle size bir bilgilendirme yapıyoruz. Çeviri süresi ne kadar, çeviri ücreti ne kadar ve çeviri işlemi nasıl yapılacak. Tüm bu kriterlerde size bilgilendirme yapmaktayız. Size sunduğumuz bu kısa bilgilendirmeden sonra sizin de istediğiniz değişiklikleri bir daha gözde geçirerek çeviri aşamasına başlıyoruz. Alanında uzman olan ve Tacikçe dili hakkında tüm eğitimleri almış olan tercümanlarımız çeviri işlemine de hemen başlamakta. Tercümanlarımızın dildeki kelimelere tam anlamıyla hakim olması ve bunun yanında Tacikçe dilinde kullanılan alfabe konusunda da gerekli olan tüm eğitimleri almış olması çevirilerinizi çok kısa bir süre içerisinde tamamlamamıza imkan sağlıyor. Tercümanlarımızın bu profesyonellikleri sayesinde sizlere hızımız konusunda da garanti vermekteyiz. Tüm bunlarla beraber kısa süre içerisinde Tacikçe tercümelerinizi de tamamlamaktayız. Bu aşamadan sonra ise belgeleriniz son kontrol işlemine tabi tutulmakta. Bu noktada ilk olarak Tacikçe çevirilerinizi sayfa düzenleri konusunda gerekli işlemlerin yapıldığından emin oluyoruz. Ardından tercümanlarımız çevirinin doğruluğundan emin olmak için son bir defa daha belgenizi baştan sona kontrol etmekte. Son olarak ise dil bilgisi kuralları konusunda hatasız bir çeviri yaptığımızdan emin olduktan sonra artık sizlere istediğiniz her hangi bir teslimat şekli ile çevirilerinizi teslim etmekteyiz. Tabi bu işlem sırasında sizin belgelerinize onay vermesini de istiyoruz. Onay vermediğiniz belgeleri istediğiniz ölçüde yeniden düzenlemekteyiz. Tüm bu işlemlerle size hızlı ve kalite garantili çeviri hizmeti sunmaktayız. Verdiğimiz tüm bu profesyonel hizmetimiz karşılığında da Tacikçe tercüme fiyatlarımızın oldukça hesaplı olduğunu belirtelim. Bizden aldığınız fiyat tekliflerinde ne kadar düşük ücretler karşılığı kaliteli hizmet sunduğumuzun sizde farkına varacaksınız. Diğer Tacikçe tercüme firmalarıyla da fiyatlarımızı karşılaştırarak bu durumu daha net gözlemleyebilirsiniz.

Almanca Tercüme Genel

11 TL
1 Almanca Tercüman
1 Editör
1 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

Almanca Tercüme İdeal

16 TL Önerilen
1 Almanca Tercüman
2 Editör
1 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

Almanca Tercüme Pro

21 TL
2 Almanca Tercüman
2 Editör
2 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

Almanca Tercüme Ultra

32 TL
3 Almanca Tercüman
4 Editör
2 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz.Tüm Tercüme Fiyatları

Sunmakta olduğumuz Tacikçe tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

Tacikçe çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Tacikçe çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

Dora dil hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tacikçe Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[nm_forms id=”dosya_g_nder”]

71 000 +

Çalışma Saati

24 saat vardiya sistemimiz ile en kaliteli tercüme hizmeti için gecemizi gündüzümüze katıyoruz.

2100 +

Mutlu Müşteri

Sunmakta olduğumuz müşteri memnuniyeti ön planda olan çözümlerimiz ile fark yaratıyoruz.

240 +

Ödüllü Proje

Gerçekleştirmek olduğumuz tercüme projeleri, zamam zaman uluslarası ödellere layık görülüyor.

10 000 +

Tamamlanmış Proje

15 yıllık tercüme hizmetleri deneyimimizi başarı ile tamamlanmış projelerimiz ile perçinliyoruz.

Tacikçe Tercüme Firması

Lisan Uzmanlıklarımız

Tacikçe Yazılı Tercüme

47%

Tacikçe Sözlü Tercüme

91%

Tacikçe Teknik Tercüme

47%

Tacikçe Acil Tercüme

83%

Tacikçe Akademik Tercüme

91%

Tacikçe Tıbbi Tercüme

47%

Tacikçe Hukuki Tercüme

75%