Uzman Teknik Tercüme Desteği

Teknik tercüme günümüzde özellikle mühendislik firmaları, arge firmaları gibi firmalar tarafından yoğun bir şekilde ihtiyaç duyulan tercüme türlerinden biridir. Bu alanda günümüzde gerçekleştirilen tercüme hizmet hacminin yaklaşık %70’e yakının teknik tercüme hizmetleri kapsamında olduğunu ifade edebiliriz. En önemli tercüme türlerinden birisi olan teknik tercüme hizmetleri alanında uzman kadromuz ile kalite ön planlı çözümler sunmaya devam etmekteyiz. Tüm belge türlerinde günün her saatinde hızlı ve kaliteli hizmet alabileceğiniz Dora Tercüme Bürosu, bu alanda aradığınız ve özlediğiniz güveni sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

Uygun Fiyat Garantisi
Sunmakta olduğumuz teknik tercüme çözümlerinde en uygun fiyatı sunacağımızı garanti ediyoruz.
7/24 Teknik Destek
Göndermiş olduğunuz teknik çeviri metinleri için 7 gün 24 saat anlık teknik destek sunuyoruz.
Hızlı Proje Teslimi
Onaylamış olduğunuz teknik tercüme projeleriniz tam zamanında mümkünse daha önce teslim edilir.

teknik tercüme

Yüksek Güvenlik

Teknik tercüme belgeleriniz gizlilik gereği 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır. Ayrıca belgeleriniz 10 yıl arşivlenmektedir.

Maksimum Kalite

Teknik çeviri çözümlerimizde kalite sistemlerimiz gereği Türkiye’nin en kaliteli hizmetini alacağınızı garanti etmekteyiz.

%100 Memnuniyet

Teknik tercüme çözümlerimizde düzenli kontrol ile %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Aciliyet Gerektiren Teknik Metinlerinizi 1 Saatte Teslim Ediyoruz!

Teknik çeviri hizmetleri genel olarak baktığımızda, metnin yapısının içerisinde bulunan ağır terminolojik ifadeler sebebi ile müşterileri korkutmaktadır. Teknik tercüme hizmetleri alanında geliştirmiş olduğumuz özel çözümler ile projelerinizin kalite güvenliğini sağlamaya devam etmekteyiz. Tercüme hizmetlerinin tüm alanlarında hızlı ve ekonomik çözümler sunan firmamız, teknik yapıya sahip metinlerinizin çeviri işlemlerinde kaliteli çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Profesyonel Teknik Tercüme Bürosu

İngilizce Teknik Tercüme

İngilizce Teknik Tercüme
İngilizce Teknik Tercüme Hizmetlerinde Fark Yaratan Çözümler Sunuyoruz.

Almanca Teknik Tercüme

Almanca Teknik Tercüme

Almanca Teknik Tercüme’de Daima En Yüksek Kalite.

Fransızca Teknik Tercüme

Fransızca Teknik Tercüme
Fransızca Teknik Tercüme Hizmetlerini Güvenilir Ellere Emanet Edin.

Rusça Teknik Tercüme

Rusça Teknik Tercüme
Rusça Teknik Tercüme Konusunda Tesadüflere Yer Yok.

Teknik tercüme hizmetleri konusunda Dünya’nın tüm dillerinde profesyonel Teknik çeviri hizmetlerini sizler için bir araya getirmeye devam ediyoruz.

Teknik tercüme bürosu olarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya başladığımız ilk günden bugüne, kaliteli ve ekonomik hizmetlerimiz ile fark yaratmaya devam ediyoruz. Türkiye’nin en çok tercih edilen akademik tercüme bürosu olarak bizler, lider teknik tercüman kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaya devam etmekteyiz. Tercüme hizmetleri alanında kalite ve ekonomik çözümleri sizlere sunan büromuz, bu alanda Adana, Adıyaman,Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde kaliteli ve ekonomik çözümleri sizlere sunmaya devam etmektedir. Teknik tercüme hizmetleri alanında uzun yıllardan bugüne sizlere sağladığımız güven ile yolumuza devam etmekteyiz. Dünya’nın tüm dillerinde başta İngilizce olmak üzere, Almanca, Fransızca, Arapça gibi tüm dillerde profesyonel çeviri hizmetlerini sizlere özel olarak sunmaya devam etmekteyiz. Tercüme hizmetleri güler yüzlü müşteri profilimizden elde ettiğimiz güven ile yolumuza devam etmekteyiz. Kaliteli ve hızlı çeviri çözümleri sunan Dora Dil Hizmetleri, bu alanda aradığınız güven ve özveriyi sizlerle buluşturmaya devam etmekteyiz.

Teknik Tercüme Fiyatları Bizde Uygun

Teknik tercüme fiyatları arasında bütçenizi zorlamayan çözümleri sizler için bir araya getiren teknik alt yapıyı sizlerle buluşturmaya devam eden firmamız, bu alanda teknik tercüme ücretleri ile ilgili cebinizi yakmayan çözümler sunmaya devam ediyor. Teknik tercüme fiyat teklifini ortalama olarak 5 dakika içerisinde sunabilen hızlı ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

 

Almanca Teknik Tercüme

11 TL
1 Teknik Tercüman
1 Editör
1 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

İngilizce Teknik Tercüme

9 TL Çok Tercih Edilen
1 Teknik Tercüman
1 Editör
1 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

Fransızca Teknik Tercüme

14 TL
1 Teknik Tercüman
1 Editör
1 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

Rusça Teknik Tercüme

14 TL
1 Teknik Tercüman
1 Editör
1 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz.Tüm Tercüme Fiyatları

Sunmakta olduğumuz Teknik tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan teknik tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

Teknik çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz.

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Teknik çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

Dora dil hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Teknik Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

Teknik tercüme büroları olarak hizmet sunmaya başladığımız ilk günden bugüne yaratıcı teknik tercüman kadromuz ile en uygun Teknik çeviri çözümlerini sizler için bir araya getirmeye devam etmekteyiz. Teknik çeviri büroları arasında fark yaratan kaliteyi ön plana çıkaran çözümlerimiz ile sizin için en hızlı Teknik tercüme hizmetlerini sunmaya devam etmekteyiz. Teknik çeviri büroları alanında fark yaratan çözümlerimizi günlük tercüme kapasitemiz ile perçinlediğimiz alanında uzman koordinatör kadromuz ile sizin için en özel Teknik tercüme çözümlerini bir araya getirmeye devam ediyoruz. Teknik tercüme fiyatları konusunda da bütçenizi düşünen çözümleri bünyesinde barındıran firmamız bu alanda sunmakta olduğu en uygun ücretli teknik tercüme hizmetleri ile cebinize uygun Teknik tercüme ücretlerini sizlerle buluşturuyor.

71 000 +
Çalışma Saati

24 saat vardiya sistemimiz ile en kaliteli tercüme hizmeti için gecemizi gündüzümüze katıyoruz.
2100 +
Mutlu Müşteri

Sunmakta olduğumuz müşteri memnuniyeti ön planda olan çözümlerimiz ile fark yaratıyoruz.
240 +
Ödüllü Proje

Gerçekleştirmek olduğumuz tercüme projeleri, zamam zaman uluslarası ödellere layık görülüyor.
10 000 +
Tamamlanmış Proje

15 yıllık tercüme hizmetleri deneyimimizi başarı ile tamamlanmış projelerimiz ile perçinliyoruz.

Teknik Tercüme Çözümlerinde Uzman Tercüme Firması

Teknik tercüme genel olarak baktığımızda Dünya genelinde çeviri işlemleri arasında en zor olarak kabul edilen tercüme türlerinden biridir. Bu alanda gerek teknik terminolojinin sağlanması, gerekse de proje bütünlüğünün sağlanması gibi birçok unsur teknik tercüme fiyatlarını etkileyen unsurlar arasındadır. Bu alanda deneyim oldukça önemli olup, tercüme bürosunun teknik alanda ki uzmanlığı konusunda bir kanıya varmak için yıllar gerekmektedir. Teknik çeviri birçok açıdan ülkemizde en fazla tercih edilen tercüme türlerinden birisi olup, bu alanda kaliteli ve hızlı hizmet alabilmek oldukça önemlidir. Önemli bir makinenin üretim prosesinden, ilaç prospektüsüne kadar birçok alanda tercih edilen bu alanda Türkiye’nin en fazla tercih edilen teknik tercüme firması olarak sizlerin yanında olmaya devam etmekteyiz. Otomotiv, tıp, bilişim, hukuk, tekstil, gümrük gibi birçok sektörde uzman terminolojik alt yapı ve uzman tercüman kadromuz ile sizlerin aradığı teknik çeviri desteğini sunmaya devam ediyoruz. 7 gün 24 saat teknik tercüme hizmeti alabileceğiniz operasyon sistemimiz ile Dünya’nın neresinde olursanız olun, sizler için en uygun çözümleri sunmaya devam etmekteyiz. Teknik tercüme hizmetleri konusunda kaliteyi hızla perçinleyen Dora Dil Hizmetleri, bu alanda sizlere özel çözümleri ile fark yaratmaya devam etmektedir. Teknik alanda çeviri yaptırmak isteyen müşterilerimizin ilk tercihi olan firmamız, uzun yıllardan bugüne Türkiye’nin en çok tercih edilen teknik tercüme bürosu olarak sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Teknik tercüme hizmetleri konusunda sürprizlerle karşılaşmadan kalite odaklı tercüme hizmetlerini sizlerle buluşturan Dora tercüme ailesine duymakta olduğunuz büyük güven için teşekkürü sizlere bir borç biliriz. Teknik tercüme hizmetleri alanında +90 212 963 01 92 telefon numaramız ve info@doratercume.com mail adresimiz yardımı ile hızlı bir şekilde fiyat ve süre teklifi alabilir, teknik çeviri çalışmalarınızı hemen başlatabilirsiniz.

Lisan Uzmanlıklarımız

Arapça Teknik Tercüme

47%

İngilizce Teknik Tercüme

91%

Arapça Teknik Tercüme

47%

Rusça Teknik Tercüme

83%

Almanca Teknik Tercüme

91%

Arapça Teknik Tercüme

47%

Fransızca Teknik Tercüme

75%
[Toplam:0    Ortalama:0/5]