Tercüme Fiyatları ve Tercüme Ücretleri 2021

Tercüme fiyatları ülkemizde sektörün en çok merak edilen konularından birisidir. Bu alanda %100 şeffaflık felsefesi ile 2021 tercüme fiyatlarını sizlere sunan firmamız, uygun fiyatlı tercüme hizmetlerine ek olarak, maksimum kalitede ve hızda sunmakta olduğu sıra dışı çeviri çözümleri ile daima yanınızda olmaya devam ediyor. Alanında uzman tercüman kadromuz ile tercüme fiyatlarını düşünmeden profesyonel çeviri hizmetlerini Dora Tercüme Hizmetlerinde bulabilirsiniz. 2021 yılı için belirlemiş olduğunuz tercüme fiyatları aşağıdaki gibi olup, sunmakta olduğumuz fiyatlar ekonomik ve kaliteli çeviri alabilmeniz için özel olarak sunulmaktadır. Tercüme fiyatları hepimizin bildiği gibi ülkemizde ve Dünya genelinde metnin dili ve terminolojik yapısına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu alanda bütçenizi zorlamadan daima en uygun fiyat garantisi sunan Dora dil hizmetleri, alanında uzman tercüman kadrosu ve teknik ekibi ile 2021 yılının en uygun tercüme fiyatlarını sizler için bir araya getirmeye devam etmektedir.

Saniyeler İçerisinde Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

Doğru Fiyatlandırma!

çeviri fiyatları 2016

Alanında uzman proje koordinatörlerimiz ile 7 gün 24 saat hızlı proje teklifi sunmaktayız. Tercüme fiyatları alanında ekonomik çözümlerin yanı sıra; maksimum kalite sunan firmamız, 2021 yılının gerekliliklerini karşılayarak çeviri işlemleriniz de zaman ve nakit tasarrufu imkanı sağlamaya devam ediyor.

Tercüme Fiyatları 2021

Tercüme fiyatları alanında 2021 yılına özel kampanyalı ücretlerimiz ile göz doldurmaya devam etmekteyiz. Birçok dilde özel olarak geliştirmiş olduğumuz paket sistemi ile çeviri metninize uygun tercüme çözümlerini sizlere özel sunmaya devam ediyoruz. 2021 yılı için geçerli olan çeviri fiyatlarımız 1000 karakter üzerinden değerlendirilmekte olup, fiyatlarımıza K.D.V. dahil değildir. Tercüme hizmeti almak istediğiniz metninize özel olarak sunmakta olduğumuz tercüme fiyatları için bizlere mail ve telefon yolu ile ulaşabilir, 5 dakika içerisinde fiyat teklifi alabilirsiniz. Uygun fiyatlı tercüme hizmetini kalite ile perçinleyen ekibimiz günün her saatinde sizlerin yanında olmaya devam ediyor.

İngilizce Tercüme Fiyatları 9 TL'den Başlıyor

İngilizce Tercüme Fiyatları 9 TL'den Başlıyor

İngilizce tercüme fiyatlarını düşünmeden en uygun İngilizce tercüme fiyatları ile maksimum kalitede İngilizce Tercüme Hizmeti alın.
Arapça Tercüme Fiyatları 14 TL'den Başlıyor

Arapça Tercüme Fiyatları 14 TL'den Başlıyor

Türkiye’de çok fazla tercih edilen Arapça tercüme hizmetleri konusunda en uygun Arapça çeviri fiyatlarını sizlere sunuyoruz.
Almanca Tercüme Fiyatları 11 TL'den Başlıyor

Almanca Tercüme Fiyatları 11 TL'den Başlıyor

Siz Almanca tercüme hizmetlerinde kalite ve hıza odaklanın. 11 TL’den başlayan fiyatlar ile Almanca tercüme hizmeti sunuyoruz.
 Çince tercüme Hizmet Fiyatları 54 TL'den Başlıyor

Çince tercüme Hizmet Fiyatları 54 TL'den Başlıyor

Dünya’nın en kaliteli Çince tercüme hizmetini sunmak konusunda iddaalı ekibimiz aynı zamanda hesaplı Çince tercüme fiyatları sunuyor.
Fransızca Tercüme Fiyatları 14 TL'den Başlıyor

Fransızca Tercüme Fiyatları 14 TL'den Başlıyor

Fransızca tercüme çözümleri konusunda kalitemiz ile fark yaratırken, aynı zamanda en uygun Fransızca Tercüme fiyatlarını sizlere sunuyoruz.
Azerice Tercüme Fiyatları 17 TL'den Başlıyor

Azerice Tercüme Fiyatları 17 TL'den Başlıyor

Türkiye ile dost Ülke Azerbaycan ile köprülerinizi, Dora dil hizmetlerinin en uygun Azerice tercüme fiyatları ile kurumsal bazda kurun.

Rusça Tercüme Fiyatları 14 TL'den Başlıyor

Rusça Tercüme Fiyatları 14 TL'den Başlıyor

Siz Rusya ile olan işinize odaklanırken, en uygun Rusça tercüme fiyatlarımız sizlerle fark yaratan hizmetleri sizlerle buluşturuyoruz.
Boşnakça Tercüme Fiyatları 21 TL'den Başlıyor

Boşnakça Tercüme Fiyatları 21 TL'den Başlıyor

Sunmakta olduğumuz sıra dışı Boşnakça tercüme fiyatlarımız ile en uygun ücretle maksimum kalitede Boşnakça tercüme hizmeti alın.

Tercüme fiyatları ülkemizde tercüme hizmeti almak isteyenlerin en çok merak ettikleri konulardan birisi olarak gözler önüne gelmektedir. Ülkemizde ve Dünya genelinde uygulanan tercüme fiyat politikalarında evrensel olarak geçerli olan sistem gereği, çeviri metinleri terminolojik yapısı ve hedef dile göre fiyatlandırılmaktadır. Bu alanda Türkiye’de ilk kez Dora tercüme tarafından geliştirilmiş olan tercüme paket sistemi ile metinlerinizin zorluk derecesine göre en uygun ücret politikası uygulanmakta ve tercüme fiyatları konusunda herhangi bir sürpriz ile karşılaşmanızın önüne geçilmektedir. 2021 yılı tercüme ücretlerimiz Adana, Adıyaman,Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye ve Düzce olmak üzere tüm Türkiye’de ki bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için geçerlidir.

71 000 +
Çalışma Saati

24 saat vardiya sistemimiz ile en kaliteli tercüme hizmeti için gecemizi gündüzümüze katıyoruz.
2100 +
Mutlu Müşteri

Sunmakta olduğumuz müşteri memnuniyeti ön planda olan çözümlerimiz ile fark yaratıyoruz.
240 +
Ödüllü Proje

Gerçekleştirmek olduğumuz tercüme projeleri, zamam zaman uluslarası ödellere layık görülüyor.
10 000 +
Ödüllü Proje

Gerçekleştirmek olduğumuz tercüme projeleri, zamam zaman uluslarası ödellere layık görülüyor.

Daima En Uygun Çeviri Fiyatları Sizlerle

Çeviri fiyatları olarak Türkiye’nin en rekabetçi tercüme fiyatlarını sizlerle buluşturan firmamız, bu alanda uygun fiyat ve çeviri çözümlerine ek olarak; kaliteli tercüme hizmetleri ile fark yaratmaya devam etmektedir. Kaliteli çeviri hizmetini ekonomik fiyatlar ile almak isteyen müşterilerimizin ilk tercihi olan Dora dil hizmetleri, 2021 yılı tercüme ücretleri ile rekabetçi fiyatlar sunmaya devam etmektedir. Tercüme hizmeti alacak olduğunuzdil ve tercüme türü her ne olursa olsun, alanında uzman ekibimiz en uygun fiyatı sunmak için 7 gün 24 saat sizlerin hizmetinde. 2021 yılında Türkiye’nin en çok tercih edilen tercüme bürosu olma yolunda hızla ilerleyen firmamız, dil hizmetleri alanında sunmakta olduğu rekabetçi fiyatlar ile fark yaratmaya devam etmektedir. Sunmakta olduğunuz ucuz çeviri hizmetlerine ek olarak, Türkiye’nin en kaliteli tercüme hizmetlerini sizlerle buluşturan firmamız, yedi gün 24 saat tercüme fiyat teklifi sunabilmektedir. Ülkemizde en çok merak edilen konulardan birisi olan tercüme fiyatları ile ilgili olarak daima şeffaf davranan Dora dil hizmetleri sürpriz fiyatlarla karşılaşmamanız için sizlere en özel çeviri fiyatlarını sunmaya devam ediyor. Başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’ye hızlı çeviri imkanı sunan, alanında uzman ve deneyimli ekibi ile sektörün önde gelen firmalarından biri olmaya devam ediyor.  9 TL’den başlayan ve 50 TL’ye kadar devam eden çeviri ücretleri ile göz göz dolduran firmamız bu alanda sunmakta olduğu ekstra çözümler ile de göz doldurmaya devam etmektedir. Sunmakta olduğumuz tüm tercüme hizmetlerinde dosyalarınızı bire bir şekilde teslim ederek, ekstra ücretlerle karşılaşmamanız için elimizden gelen gayreti göstermeye devam etmekteyiz. Örneğin firmamıza göndermiş olduğunuz pdf katalogların bire bir tercümesi tamamlanmış şekilde sizlere iletmeye devam etmekteyiz. Bu noktada katalog tasarımları gibi hizmetlerden ekstra ücretler talep etmemekte, bizlere iletmiş olduğunuz tüm dosyaları ile bire bir şekilde teslim etmeye devam etmekteyiz. Aynı zamanda maliyetlerinizi azaltan özel bir yazılıma da sahip olan firmamız bu alanda Türkiye’nin en inovatif tercüme bürosu olarak göz doldurmaya devam etmektedir. Kaliteli tercüme hizmetini en ekonomik fiyatlar ile almak için. Deneyimli ekibimize ulaşmak için acele edin.

Tercüme Ücret Eğrisi

Acil Tercüme Fiyatları
47%
Teknik Tercüme Fiyatları
91%
Hukuki Tercüme Fiyatları
47%
Web Sitesi Tercüme Fiyatları
83%
Tıbbi Tercüme Fiyatları
91%
Noter Tasdikli Tercüme Fiyatları
47%
Ticari Tercüme Fiyatları
75%

Tercüme Fiyatları Konusunda Merak Edilenler