Tercüme hizmetlerinin ülkemizde belki de en önemli türlerinden beri olan tıbbi tercüme hizmetleri konusunda siz değerli çözüm ortaklarımız ve müşterilerimizin bilmesi gerektiğini düşündüğümüz tüm ayrıntıları bu yazımızda sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bildiğiniz gibi ülkemizde çeviri hizmetleri alanında faaliyet yürüten bir çok firma bulunmaktadır. Bu alanda genel bir ajansı olarak hizmet sunan bizler, tüm tercüme türleri için olduğu gibi tıbbi çeviri çözümleri için de birçok yenilikçi proses uygulamaya devam etmekteyiz.

İnsan sağlığı ile doğrudan bağlantılı bir alan olan tıbbi tercüme hizmetleri alanında aciliyet, uzmanlık gibi birçok faktörü göz önüne alarak operasyonlarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz. Tıbbi çeviri hizmetleri alanında uygulamakta olduğumuz tıbbi tercüme prosedürümüz aşağıda ki gibidir.

Önceliğimiz Doğru Tercüman Ataması

tıbbi tercüman ataması

Tıbbi tercüme hizmetleri konusunda en fazla önem verdiğimiz konulardan birisi, tıbbi rapor gibi birçok alanda uzman tercüman atamasının sağlanmasıdır. Bu alanda onkoloji, pediatri gibi birçok uzmanlık alanında doktora yapmış tercüman kadromuz ile doğruluk ön planlı tıbbi çeviri hizmeti sunuyoruz.

Aciliyet Derecesine Göre Planlama

acil çeviri atama

Tıbbi tercüme hizmeti, genel olarak sektörde en acil olarak nitelendirilen tercüme hizmetlerinden birisi olarak gözler önüne gelmektedir. Bu alanda mevcut iş kapasitemize göre projeleri belirli bir aciliyet sıralamasına göre değerlendirmekteyiz. Ertesi gün ameliyata girecek bir hastamızın raporu için kimi zaman ofisimizde sabahlamakta, projeleri zamanında eksiksiz teslim edebilmekteyiz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

müşteri memnuniyeti

Tüm çeviri süreçlerimizde olduğu gibi tıbbi tercüme hizmetleri alanında da müşteri odaklı çözümler sunmak için gecemizi gündüzümüze katmaya devam etmekteyiz. Bu noktada bir çok koordinatör ve uzman ekip arkadaşımız, tercüme hizmetleri konusunda tam olarak aradığınız çözümü sizlere sunmak için gecelerini gündüzlerine katmaya devam etmektedirler.

Tıbbi tercüme çözümleri ülkemizde ve Dünya genelinde tercüme büroları tarafından en hassas yaklaşılması gereken konulardan birisi olarak gözler önüne gelmeye devam etmektedir. Tıbbi konularda sunmakta olduğumuz uzman çözümlerimize kısa bir göz atmak için tıbbi tercüme adresimize göz atabilirsiniz.

 

Share
This