Uzman Türkmence Tercüme Bürosu!

Diğer bir adı Türkmen Türkçesi olan Türkmence dili Türkçenin dil akrabalarından birisidir. Ural dil grubuna mensup olan Türkmence dili Türk dilleri arasında en köklü dil olarak da gösterilebilir. Türkmencenin bu şekilde kabul görmesinin nedeni ise Oğuz Türkçesinden bu yana en az değişime uğramış dil olması. Türk tarihi boyunca bu şekilde birçok uygarlıkta kullanılmış olan dil dışarıdan çok fazla etkilenmemiş ve Oğuz Türkçesinden çok fazla değişimlere uğramamıştır. Bu nedenle dilin daha çok öz Türkçe olarak bilinen kelimeler içerdiğini söyleyebiliriz. Bununla beraber modern Türkçenin Latin alfabesi kullanan ve dışarıdan kelime alan bir dil olduğunu düşünürsek dilimizle Türkmence dilinin aynı dil ailesine bağlı olmasına karşın birbirlerinden ciddi farklılıkları olduğunu da söyleyebiliriz. Hatta bununla beraber aynı dil ailesine mensup olan Kırgızca, Azerice gibi dillerinden de birkaç önemli noktada Türkmence dilinden ciddi derecede ayrıldığını söyleyebiliriz. Bununla beraber Türkmence dilinin kullanım alanı da oldukça geniştir.

Uygun Fiyat Garantisi
Türkmence tercüme hizmetleri alanında en uygun fiyatı alacağınızı garanti ediyoruz.
7/24 Teknik Destek
Türkmence tercüme projelerinize 7 gün 24 saat teknik imkanı sunuyoruz.
Hızlı Proje Teslimi
Aciliyeti olan Türkmence projelerinizde en hızlı teslim seçeneklerini sadece biz sunuyoruz.

türkmence tercüme

Maksimum Gizlilik

Türkmence tercüme belgeleriniz 3. şahışlar ile paylaşılmamaktadır. Bu alanda gizliliğiniz güvenliğimiz altında.

Maksimum Kalite

Sahip olduğumuz kalite sistemleri gereği daima en kaliteli Türkmence tercüme çözümleri sunuyoruz.

%100 Memnuniyet

Türkmence tercüme çözümlerinde %100 müşteri memnuniyeti sağlayan, sıra dışı çözümler sunuyoruz.

Türkmence tercüme hizmetleri alanında uzun yıllardan bugüne profesyonel çeviri hizmetlerini sizlerle buluşturan Dora Dil Hizmetleri, alanında uzman ekibi ile yenilikçi teknoloji içeren Türkmence çeviri hizmetlerini sizler için bir araya getirmeye devam ediyor.

Aciliyeti olan tüm Türkmence tercüme belgelerinizi 1 saatte teslim ediyoruz!

Dilin kullanım alanının giderek genişlemesi Türkmenistan’ın ana dili olmasının yanı sıra Türkmencenin aynı zamanda Azerbaycan’ın bir bölümü, İran’ın 2 milyonluk bir kısmında ve Afganistan’ın da 500 binlik bir bölümünde ana dil olarak kullanılmasıyla açıklanabilir. Bu nedenle Türkmence dilinin aslında önem verilen dillerden birisi olduğunu da söylemek gerekiyor. Hem kullanıldığı ülkelerin stratejik önemi hem de ülkemizin kökenlerinin bağlı olduğu Türkmen medeniyetlerinden birinde kullanılan bir dil olması, ülkemiz açısından Türkmence tercümesinin oldukça önemli hale gelmesine neden olmuştur. Bu nedenle birçok tercümanlık bölümünde Türkmence dil bölümü de yer almaktadır.

Size Özel Türkmence Tercüme Bürosu

Türkmence Tıbbi Tercüme

Türkmence Tıbbi Tercüme
Türkmence Tıbbi Tercüme Hizmetleri Konusunda Türkiye’nin En Kaliteli Hizmetlerini Sizlerle Buluşturuyoruz.

Türkmence Teknik Tercüme

Türkmence Teknik Tercüme
Türkmence Teknik Tercüme Konusunda Hız, Kalite ve Güven Unsurlarını Sizler İçin Bir Araya Getiriyoruz.

Türkmence Hukuki Tercüme

Türkmence Hukuki Tercüme
Türkmence Hukuki Tercüme Hizmetleri Konusunda Bütçenizi Sarsmayan Ekonomik Çözümler Sunuyoruz.

Türkmence Acil Tercüme

Türkmence Acil Tercüme
Türkmence Teknik Tercüme Hizmetleri Alanında Türkiye’nin En Kaliteli Çözümleri Sizlerle Buluşuyor.

Türkmence tercüme hizmetleri konusunda Dünya’nın tüm dillerinden Türkmence çeviri hizmeti sunmaya devam ediyoruz!

Her ne kadar aynı dil ailesine mensup olsak ve bazı lehçelerde benzerlikler yaşasak da dilimiz ile Türkmence arasında önemli noktalarda farklılıklar ve değişimler olması Türkmence tercümesinde de mutlaka eğitimli tercümanlardan yararlanılmasının gerekliliğini doğurmuştur. Aksi halde dilin doğru çevirisinin yapılmasının mümkün olmadığını da belirtelim. Zira Türkmence dilinde öyle kelimeleri var ki dilin eğitimini almamış olan kişilerin Oğuz Türkçesinden gelen bu kelimeleri kaynak ya da hedef dile çevirmeleri mümkün değildir. Özellikler resmi ya da kurumsal çevirilerde bu şekilde kelime hatalarının yapılması ise çeviri belgelerinin ciddi sorunlara neden olmasına neden olacaktır. Bu tip olumsuzluklardan uzak kalmak içinse mutlaka alanında uzman olan ve Türkmence dilinde tecrübe sahibi olan tercümanlardan yararlanmak gerekiyor. Bunun içinde Türkmence tercüme bürosu hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bununla beraber her ne kadar eğitimleri verilmeye başlasa da, Türkmence diline önem gösterilse de bu alanda hizmet veren tercüme bürosu sayısının yeterli olmadığı da bir gerçek. Sadece bu durumu bile göz önüne alırsak Türkmence tercüme hizmeti veren tercüme bürolarını bulmanın zor olduğunu belirtelim. Bu noktada ise devreye sizlere anında tercüme hizmeti veren tercüme büromuz giriyor.

Bütçenize Özel Türkmence Tercüme Fiyatları

Sunduğumuz tüm bu hizmetler karşılığında Türkmence tercüme firmalarından farklı olarak sizlere bir ayrıcalık daha sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz diğer bir ayrıcalığımız fiyatlarımız. Zira Türkmence tercüme fiyatlarında da sizlere en uygun sonuçları sunmaktayız. Hemen her bütçeye uygun fiyat avantajlarımızdan da bu şekilde yararlanarak Türkmence tercümelerinizde bütçenizi korumanız mümkün olacak. Sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanarak hem hesaplı hem güvenli hem de hızlı bir çeviri imkanı elde etmek istiyorsanız anında sizlere sunduğumuz çeviri hizmetlerinden yararlanmak için tercüme büromuzla doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede çok kısa süreler içerisinde hemen her türden Türkmence çevirileriniz de %100 müşteri memnuniyetini temel alan hizmetlerimizden yararlanabileceksiniz. Sunduğumuz tüm ayrıcalıkları diğer Türkmence tercüme firmalarıyla karşılaştırarak sizlerde ne denli farklar sunduğumuzu görebilirsiniz. Son olarak Türkmence tercümelerinde de bizi tercih etmeniz halinde asla pişman olmayacağınızı garanti etmekteyiz.

Türkmence Tercüme Genel

33 TL 1 Türkmence Tercüman
1 Editör
1 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

Türkmence Tercüme İdeal

39 TL Önerilen
1 Türkmence Tercüman
2 Editör
1 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

Türkmence Tercüme Profesyonel

43 TL
2 Türkmence Tercüman
2 Editör
2 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

Türkmence Tercüme Ultra

49 TL
3 Türkmence Tercüman
4 Editör
2 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz.Tüm Tercüme Fiyatları

Türkmence Tercüme Hizmetlerinde Farklıyız

Sunmakta olduğumuz acil tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Hızlı Türkmence Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

Türkmence Tercüme Büroları Arasında Teknoloji Farkı

Türkmence dilinde eğitimlerini almış ve bu dilde çalışmak için yeterli olan tüm belgeleri tamam olan tercümanlarımız sayesinde Türkmence tercümelerinizi anında hatasız bir şekilde teslim etmekteyiz. Çeviri hızları ve çeviri kalitemizi bizle çalıştığınızda rahatlıkla sizde göreceksiniz. Bunun dışında gerek Türkmence tercümesinde olsun gerek çok bilinen İngilizce, Almanca, Rusça gibi ana diller olarak gösterilen dillerde olsun belge güvenliğiniz konusunda da sunduğumuz birçok önlem bulunmakta. Güvenlik konusunda çeviri işleyişimizi sizlere şöyle özetleyelim; öncelikle sizden çeviri belgelerinizi almaktayız. Çeviri aşamaları, hız ve fiyat konusunda size hemen bilgilendirme yaptıktan sonra tercümanlarımız çeviri işlemine başlamakta. Çeviri işlemi için bizlere teslim ettiğiniz tüm belgeler ise güvenlik açısından hemen tercümana teslim ediliyor. Teknik destek ekibimizin bile bu noktada çeviri belgelerinizi görmüyor. Sadece alanında uzman olan ve bununla beraber noter onaylı imza yetkisi olan tercümanlarımızla siz belgelerinizi görebiliyorsunuz. Kesinlikle belgelerinizin tercümanlar dışında 3.kişilerle paylaşılmadığını belirtmek isteriz. Bu sayede çeviri belgelerinizin güvenliğinin ilk aşamasını gerçekleştirmiş oluyoruz. İmza yetkisi bulunan tercümanlarımızın belge güvenliği konusunda da sizlere garanti sunmamızı sağladığını belirtelim. Belgeleriniz için tüm güvenlik önlemlerimiz çeviri işlemi boyunca da devam etmekte. Çeviri işlemi bittikten sonra yine belge güvenliğinizi sağlamak için doğrudan sizle iletişime geçmekteyiz. Yine belgelerinizi başka hiçbir alanda paylaşmadan istediğiniz teslimat şekliyle sizlere ulaştırmaktayız. Çeviri işleminden sonra son olarak sizlere yedekleme hizmeti de sunuyoruz. İstediğiniz doğrultuda çeviri belgelerinizi yedekleyerek bu alanda sorun yaşadığınız bir durum olursa anında yedek dosyalarımızdan çeviri belgelerinize yeniden ulaşabiliyorsunuz. Türkmence tercüme büroları arasında fark yaratan sıra dışı hizmetlerimiz ile yanınızda olmaya devam ediyoruz.

71 000 +
Çalışma Saati

24 saat vardiya sistemimiz ile en kaliteli tercüme hizmeti için gecemizi gündüzümüze katıyoruz.
2100 +
Mutlu Müşteri

Sunmakta olduğumuz müşteri memnuniyeti ön planda olan çözümlerimiz ile fark yaratıyoruz.
240 +
Ödüllü Proje

Gerçekleştirmek olduğumuz tercüme projeleri, zamam zaman uluslarası ödellere layık görülüyor.
10 000 +
Tamamlanmış Proje

15 yıllık tercüme hizmetleri deneyimimizi başarı ile tamamlanmış projelerimiz ile perçinliyoruz.

Türkmence Tercüme Firmaları

Lisan Uzmanlıklarımız

Türkmence Yazılı Tercüme

47%

Türkmence Sözlü Tercüme

91%

Türkmence Teknik Tercüme

47%

Türkmence Acil Tercüme

83%

Türkmence Teknik Tercüme

91%

Türkmence Tıbbi Tercüme

47%

Türkmence Hukuki Tercüme

75%