7 Gün 24 Saat Proje Kabulü
Hızlı Tercüme İşlemi
Kalite Kontrol Mekanizmansı
Sorunsuz Teslimat

1. Proje Kabulü Ve Onayı

Dora tercüme ve dil hizmetleri ailesi olarak proje onayınız ile projeye başlama sürecinde zaman kayıplarını önlemek amacı ile proje onayınızın ardından geçen 3 dakikalık süreç içerisinde projenizi tercüme işlemine alıyoruz. Bu noktada şirketimizin IT takımının geliştirmiş olduğu ‘Dora Fast‘ yazılımı aracılığı ile onay vermiş olduğunuz projeleriniz hızlı bir şekilde çeviri takımımıza iletilmektedir.

Tercüme hizmetleri alanında geliştirmiş olduğumuz son yeniliklerden birisi olan ‘Dora Fast‘ yazılımı aracılığı ile tercüme süreçleriniz hızlanarak gereksiz zaman kayıplarının önüne geçilmesi sağlanmaktadır. Türkiye’de ve Dünya’da ilk olarak kendi yazılım ekibimiz tarafından geliştirilen sistem ile tercüme teslim süremizi 2016 yılında %30’a varan sürelerde azaltmayı başarmış durumdayız.

Çeviri proje onayınızın ardından en geç 3 dakika içerisinde çeviri işlemine başlamak bizlere ekstra bir hız ve kalite kontrol mekanizmamızın daha sağlıklı yürütülmesi için ekstra süre sağlamaktadır. Şirket içi yenilikçi yapımız ile onay verdiğiniz tercüme projeleriniz hızlı bir şekilde tercüme işlemine alınmaktadır.

dora fast tercüme yazılımı

2. Mükemmel Terminolojik Uyum

tercüme terminoloji

Dora Dil Hizmetleri ailesi olarak Türkiye’de teknik terminolojiye en fazla önem veren firmalardan birisiyiz. Çevirilerinizin mükemmelliyeti adına sunulmakta olan hizmetlerimiz Tıbbi tercüme, teknik tercüme, acil tercüme, akademik tercüme gibi birçok alana ayrılarak bu alanda uzun yıllarda elde ettiğimiz terminolojik terim havuzumuzdan yararlanılarak çeviri prosesine dahil edilir.

Sunmakta olduğumuz tercüme işlemleri %100 insan elinden çıkmakla birlikte, çeviri işlemlerimizde %20’ye varan süre avantajı sağlanarak, süre ve kalite tasarrufu sağlayabilmekteyiz. Aynı zamanda tüm proje ekibi ortak terminoloji kullandığından dolay bu alanda ortak bir metin dili yaratılmış olur. Ortaya ise tamamen kusursuz ve kaliteli bir çeviri metni çıkmış olur.

3. Dünya'nın Her Yerine Hizmet

Dora Tercüme ekibi olarak Dünya’nın her yerinie hizmet sunmak konusunda sürekli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Stockholm, Berlin, New York, Bakü, Tiflis, Dublin gibi birçok farklı bölgede bulunan çözüm ortaklarımız aracılığı ile İstanbul Atatürk Havalimanında onay verdiğiniz projeleriniz; uçağınız yere son tekeri koyduğunda teslim ediliyor. Sıra dışı çözümler sunma yolunda oldukça iyi bir mesafe kateden ekibimiz bu alanda Türkiye’nin en yetkin tercüme bürosu olarak hizmetlerine devam etmektedir.

gropu

4. Keyifli Çalışma Ortamı

event

5. Sürekli Ölçümleme

Şirket Performansımız

Post a comment