Profesyonel Web Sitesi Tercümesi Hizmeti!

Web sitesi tercümesi günümüzde bilişim firmaları, bireysel müşteriler ve tüm işletmeciler için oldukça önemli olan tercüme alanlarından birisidir. Bu alanda uzun yıllardan bugüne profesyonel bazda web sitesi tercüme hizmeti sunan firmamız, bilişim Dünya’sında aradığınız kaliteyi sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Şirketlerin yurt dışına açılışı için gerekli olan en önemli etmenlerden  birisi olan web sitesi çeviri hizmeti bu alanda sunulmakta olan lokalizasyon çözümlerinin en önemli ayaklarından birisidir. Bildiğiniz gibi günümüzde şirketlerin yeni müşteriler bulabilmesinin en önemli ayaklarından birisinin web siteleri olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Bu noktada yeni müşterileriniz ve şirketiniz hakkında bilgi almak isteyen herkes, internet sitenize göz atmaktadırlar.

En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz web sitesi tercüme çözümlerinde en uygun fiyatı sunacağımızı garanti ediyoruz.

7/24 Teknik Destek

Göndermiş olduğunuz web sitesi tercüme çeviri metinleri için 7 gün 24 saat anlık teknik destek sunuyoruz.

Hızlı Proje Teslimi

Onaylamış olduğunuz web sitesi tercüme tercüme projeleriniz tam zamanında mümkünse daha önce teslim edilir.

web sitesi tercümesi

Web sitesi tercümesi alanında uzman firmamız, alanında lider ekibi ile profesyonel internet sitesi çevirisi hizmeti sunmaya devam etmektedir. Sunmakta olduğumuz kalite odaklı çözümler ile Başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Eskişehir, Bursa, Antalya gibi illerimizde de profesyonel internet sitesi tercüme hizmetlerini sizler için bir araya getirmeye devam ediyoruz. Web sitesi tercümesi alanında fiyat teklifi almak ve suınmakta olduğumuz yenilikçi çözümler hakkında fikir sahibi olmak için bizlere hemen ulaşın.

Maksimum Güvenlik

Web sitesi tercüme tercüme belgeleriniz gizlilik gereği 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır. Ayrıca belgeleriniz 10 yıl arşivlenmektedir.

Maksimum Kalite

İnternet sitesi çeviri çözümlerimizde kalite sistemlerimiz gereği Türkiye’nin en kaliteli hizmetini alacağınızı garanti etmekteyiz.

%100 Memnuniyet

Web sitesi tercüme tercüme çözümlerimizde düzenli kontrol ile %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Aciliyet Gerektiren Akaedemik Tercüme Metinlerinizi 1 Saatte Teslim Ediyoruz!

İnternet sitesi tercümesi işlemi günümüzde bu kadar önemli bir konumda iken, web sitesi çevirisi işlemi büyük bir titizlikle yürütmektedir. Bu alanda sunulan internet sitesi tercüme işlemlerinde kaliteli hizmet alabilmek, şirketinizin yurt dışı ile olan ilişkilerinin sağlam bir zemine oturtulabilmesi için oldukça önemlidir. Web sitesi tercüme’nin önemi günden güne artmakla birlikte bu alanda İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça ve Çince gibi dillere tercüme edecek olduğunuz internet sitenizin kaliteli bir şekilde diğer dillere tercüme edilmesi günden güne önem kazanmaya devam etmektedir. Web sitesi tercüme işlemi diğer tercüme türlerinden farklı bir üretim prosesi içermekte olup, bu alanda sunulmakta olan çözümlerde php, html, asp, aspx, html5 gibi kaynk kodlarını iyi bilmek ve tasarıma oturtulmasına aracılık edebilmek önemlidir. Uzun yıllardan bugüne web sitesi tercümesi alanında profesyonel çözümler sunan Dora Dil Hizmetleri, şirket web sitesi tercümesi, e ticaret sitesi tercümesi, portal tercümesi, yazılım tercümesi gibi birçok alanda siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaya devam etmektedir.

Firma İçerisinde Size Özel Web Sitesi Tercüme Departmanı

İngilizce Web Sitesi Tercümesi

İngilizce Web Sitesi Tercümesi

İngilizce internet sitesi tercüme hizmetleri konusunda sıra dışı çözümler sunuyoruz.
Almanca Web Sitesi Tercümesi

Almanca Web Sitesi Tercümesi

Almanca web sitesi tercüme hizmetleri konusunda tüm dil hizmetleriniz bizlere emanet.
Fransızca Web Sitesi Tercümesi

Fransızca Web Sitesi Tercümesi

Fransızca web Sitesi tercüme hizmetlerini bütçenizi dert etmeden en kaliteli şekilde alın.
Rusça Web Sitesi Tercümesi

Rusça Web Sitesi Tercümesi

Rusça internet sitesi tercüme hizmetleri konusunda alanında uzman ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Web Sitesi tercümesi hizmetleri konusunda Dünya’nın tüm dillerinde profesyonel web Sitesi çeviri hizmetlerini sizler için bir araya getirmeye devam ediyoruz.

Web sitesi tercümesi alanında siz değerli müşterilerimizin beklentilerinin sonuna dek farında olan firmamız, bu alanda özel olarak kurmuş olduğu php, html ve grafik tasarım uzmanlarından oluşan ekipleri ile profesyonel internet sitesi tercüme firması olarak siz değerli müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir. Web sitesi tercüme alanında şirketinin yurt dışı bağlantılarını göz ardı etmeden en doğru lokalizasyonu elde etmek isteyen müşterilerimize özel olarak geliştirmiş olduğumuz hizmetler ile internet sitesi tercümesi alanında fark yaratmaya devam etmekteyiz. İnternet sitelerinin önemi günden güe artmaya devam ederken, bu alanda şirketinizin internet sitesini güvenilir ellere emanet etmeniz oldukça önemlidir. Başta İngilizce olmak üzere, Almanca, Arapça, Fransızca ve Rusça gibi birçok dilde profesyonel internet sitesi çevirisi hizmetlerimiz ile alanında fark yaratan hizmetleri izlerle buluşturmaya devam etmekteyiz.

Web Sitesi Tercümesi Fiyatları Bütçenizi Zorlamasın!

İnternet sitesi tercümesi hizmeti almak isteyenlerin en fazla düşündükleri konulardan birisi olan web sitesi tercüme fiyatları bütçenizi artık zorlamayacak. Alanında uzman web sitesi tercüman kadromuz ile en hızlı ve ucuz web sitesi çevirisi hizmetlerini sizlere sunan Dora Dil Hizmetleri internet sitesi çeviri fiyatları konusunda bütçenizi zorlamayan çözümler ile hizmetinizde. Web sitesi tercümesi alanında kaliteli hizmeti en uygun internet sitesi tercüme fiyatları ile almak isteyen herkese, 7 gün 24 saat ücretsiz web sitesi çevirisi fiyat teklifi sunuyouz.

Almanca Web Sitesi Tercümesi

11 TL
1 Tercüman
1 Editör
1 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

İngilizce Web Sitesi Tercümesi

9 TL Çok Tercih Edilen
1 Tercüman
1 Editör
1 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

Arapça Web Sitesi Tercümesi

14 TL 1 Tercüman
1 Editör
1 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

Fransızca Web Sitesi Tercümesi

14 TL
1 Tercüman
1 Editör
1 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz.Tüm Tercüme Fiyatları

Sunmakta olduğumuz internet sitesi tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan web sitesi tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

Web Sitesi çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. 

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Web Sitesi çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

Dora dil hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Web Sitesi Tercümesi Fiyat Teklifi Alın!

Web Sitesi Tercümesi Alanında Bizler Farklıyız!

20. yüzyıldan itibaren hayatımın odak noktası haline gelen araçların en başında internet gelir. Gerek sosyal paylaşım siteleri olsun gerekse çevrimiçi alışveriş siteleri olsun internet hayatımın her anında vardır ve ilerleyen zamanlarda var olacaktır. İlerleyen zamanla beraber internet sadece sosyal paylaşım aracı olmaktan çıkmış ve deyim yerindeyse kendi dünyasını kurmuştur. Zamanla forumlar kurulmaya başlanmış kişiler kendi adına bloglar açmışlar ve düşüncelerini kendi sayfalarından yazmaya başlamışlardır. İnternetle beraber dünyanın herhangi bir yerindeki bilgiye kolaylıkla erişebilir hale geldik. Ancak bu erişimde bazı sıkıntılar vardır. Bunlardan en önemlisi dil sıkıntısıdır. Bizim erişmek istediğimiz site bizim kullandığımız dilde hizmet vermiyor olabilir. Ya da bilgisine ulaştığımız bir sitenin sırf dilini bilmediğimiz için o siteden yararlanamıyor olabiliriz. İşte firmamız bu sorunları çözmek için web site tercüme hizmeti vermektedir. Çevirmenizi istediğiniz site ister sizin olsun ister bilgi almak istediğiniz bir site olsun firmamız her türlü çeviriyi kalifiyeli elemanları sayesinde oldukça hızlı şekilde yapacaktır. Bunun için internet ortamında birçok çeviri sitesi bulunmaktadır. Ama neredeyse hepsi çeviriyi tam anlamıyla yapamamakta, ortaya anlamsız cümleler çıkmaktadır. Bunun nedeni bu çevirilerin kişilerce değil sistem tarafından yapılmasıdır.  Hangi web sitesi olursa olsun hangi dilde olursa olsun çeviriniz en kısa zamanda yapılacaktır. Diğer firmalar gibi çeviriniz sistem tarafından değil kendi kalifiyeli elemanlarımız tarafından yapılacaktır. Web site çeviri işinin bir başka önemli kısmı zaman kavramıdır. Tecrübeli elemanlarımız sayesinde çeviriniz en kısa sürede yapılacaktır ve istediğiniz site anlayabileceğiniz dilde size sunulacaktır. İstediğiniz web sitesinin çevirisini en kısa zamanda ve en anlaşılır dilde yapılmasını istiyorsanız hemen firmamızla iletişime geçiniz.

71 000 +
Çalışma Saati

24 saat vardiya sistemimiz ile en kaliteli tercüme hizmeti için gecemizi gündüzümüze katıyoruz.
2100 +
Mutlu Müşteri

Sunmakta olduğumuz müşteri memnuniyeti ön planda olan çözümlerimiz ile fark yaratıyoruz.
240 +
Ödüllü Proje

Gerçekleştirmek olduğumuz tercüme projeleri, zamam zaman uluslarası ödellere layık görülüyor.
10 000 +
Tamamlanmış Proje

15 yıllık tercüme hizmetleri deneyimimizi başarı ile tamamlanmış projelerimiz ile perçinliyoruz.

En Yenilikçi Web Sitesi Tercüme Firması

Web sitesi tercüme firması olarak hizmet sanmaya başladığımız ilk günlerden edinmiş olduğumuz deneyimler ışığında siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek adına, internet sitesi çevirilerine özel yazılım takımımız bulunmaktadır. Günlük olarak ortalama 400.000 karakterlik web sitesi çeviri kapasitesi bulunan güçlü ekibimiz, bu alanda Türkiye’nin lider web sitesi çeviri hizmetlerini sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Alanında uzman çözümler ile Türkiye’nin en genç ve dinamik ekibini bünyesinde barındıran şirketimiz, bu alanda wordpress, joomla, özel php yazılım, xml, html 5, open cart, magento gibi tüm scriptlerin tercümelerinde büyük başarı oranı ile sorunsuz web sitesi çevirisi işlemleri yürütmeye devam etmektedir. İnternet sitesi tercüme firması olarak bizler, geleceğin en önemli alanlarından birisi olarak gördüğümüz web sitesi konuna titizlikle eğilmekte ve bu alanda daima alanının en iyilerinden birisi olmayı hedeflemekteyiz. Öte yandan, yürütmekte olduğumuz tüm web sitesi çeviri proseslerimiz sizin şirketinizin IT takımı ile entegre bir şekilde yürütülmekte ve sürecin başarı ile tamamlanması için tam entegre bir çalışma sistemi belirlenmiş durumdadır. İnternet sitesi çeviri firması arayanların daima ilk seçimi olan Dora Dil Hizmetleri ailesine duymakta olduğunuz güven için teşekkürü siz değerli müşterilerimize bir borç biliriz. Gelişen teknolojiyle birlikte hayatımızın olmazsa olmazları da değişmeye başlamıştır. Eskiden hayatımızda olmazsa olmaz dediğimiz şeyler teknolojinin gelişmesiyle birlikte çoktan hayatımızdan çıkıp gitmiştir bile. Gelişen teknolojinin en büyük ve en yararlı ürünü internet ortamıdır. Bu ortam öylesine geniş bir kitleye sahiptir ki oturduğunuz yerden başka kıtalardaki gelişmeleri, olayları, olanı biteni rahatlıkla takip edebilirsiniz. Bilmek istediğiniz her bilgi tek bir tıkla karşınıza çıkmaktadır. Bu olayların gelişmesiyle birlikte neredeyse tüm firma ve kuruluşlar kendilerine web sitesi açmaya başlamışlardır. Web site çeviri  işlemleri ile ilgili olarak sorun yaşamazsınız. Bu alanda doğrudan bize ulaşarak gerekli işlemlerin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Gelişen Pazar sanayiinde internet sitesi olmazsa olmaz haline gelmiştir. Son zamanlarda ise birçoğu internetten satışı sitelerine eklemişlerdir. Tüm bu kolaylıklar firmaların karını maksimuma yakın hale getirmiştir. Ancak çok avantajlı olan bu sitelerin avantajsız yanları da vardır. Bunlardan bir tanesi şudur ki o site sizin dilinizde hizmet vermiyor olabilir. Çünkü firmalar hangi ülkenin talebi fazlaysa o ülkeye hizmet vereceği için sistemlerinin ara yüzlerini ona göre ayarlamaktadırlar. Firmamız bu sorunu ortadan kaldırmak için hangi site olursa olsun istediğiniz dile istediğiniz ara yüze çevirme garantisi sunmaktadır. Örneğin Amerikalı bir blog yazarını takip etmek istiyorsunuz ama sizin dilinizde çeviri hizmeti vermiyor mu firmamız bunun garantisini vermektedir. Web site çeviri işi yeterince uzmanlık getirmese de bir hayli tecrübe isteyen bir iştir. Firmamız uzman kadrosuyla kalifiyeli elemanlarıyla çeviri işlerinizi en kısa zamanda ve en zahmetsiz şekilde halledecektir. Takip ettiğiniz blog ya da her hangi bir siteyi anında hizmetinize sunacaktır. Sizde sizin dilinizde hizmet veremeyen siteyi anlamanın ve o siteden faydalanabilmenin zevkini çıkaracaksınız. Web site çeviri için tek yapmanız gereken firmamızla iletişime geçmektir

Lisan Uzmanlıklarımız

Arapça Web Sitesi Tercümesi

47%

İngilizce Web Sitesi Tercümesi

91%

Arapça Web Sitesi Tercümesi

47%

Rusça Web Sitesi Tercümesi

83%

Almanca Web Sitesi Tercümesi

91%

Arapça Web Sitesi Tercümesi

47%

Fransızca Web Sitesi Tercümesi

75%

_row]