yeminli çeviri

Yeminli tercüme hizmetleri hepimizin bildiği gibi günümüzde çeviri sektörünün omurgasını oluşturan ana kollardan biridir. Bu alanda yeminli tercüme işlemlerine özel olarak sunulmakta olan çözümler hakkında ayrıntılı bilgilendirme içeren bir makale hazırlamak istedik. Yeminli çeviri işlemlerinin genel yapısına baktığımızda genellikle tek sayfa ve maksimum 20 sayfadan oluşan resmi belgelerin tercüme işlemleri akla gelmektedir. Yeminli tercüme işlemleri konusunda diğer çeviri türlerinde uygulanan işlem prosesinden farklı olan bir çeviri işlemi söz konusu olmaktadır.

Yeminli çeviri hizmetlerinde genel olarak matbu evrak çevirisi gibi sistemler uygulanmakta olduğu için bu alanda sunulmakta olan çözümlerde cat araçları gibi programlar yardımı ile hızlı bir şekilde çeviri işlemi gerçekleştirilmektedir. Matbu evraklar genellikle müşteriler tarafından taratılmış yada fotoğrafı çekilmiş olarak tercüme bürolarına iletildiklerinden, bu alanda mutlak suretle çeviri işlemi öncesi mijanpaj işlemine tabi tutulmaları önemli bir unsur olarak gözler önüne gelmektedir.

Yeminli Tercüme İşlemlerinde Kaliteli Bir Ekip Şartttır!

Yeminli Tercüme İşlemlerinde Kalite

Yeminli çeviri işlemleri genellikle hızlı hareket edilmesi gereken işlem türlerinden birisi olduğu için, bu alanda sunulmakta olan çözümler konusunda hızlı ve yenilikçi bir ekip kurulması müşteri memnuniyeti açısından büyük bir zorunluluk olmaktadır. Bu yüzden tercüme proje koordinatörü, yeminli tercüman kadrosu, editör ve mijanpaj konusundan sorumlu ekibin çok iyi seçilmesi gerekmektedir. Bu alanda kaliteli ve hızlı çeviri sorunlarını çözen ekibe ek olarak; kargo ve kurye gibi çözüm ortaklarının doğru bir şekilde yapılandırılması da oldukça önemli olmaktadır. Bu noktada başlangıçtan son teslime kadar tam bir ekip çalışmasının yürütülmesi oldukça önemli olmaktadır. Tercüme hizmetlerinin tüm alanlarında olduğu gibi yeminli tercüme hizmetlerinde de hız olmazsa olmaz faktörler arasında yer almaya devam etmektedir.

Yeminli Tercüme Hizmetleri Alanında Sorunsuz Bir Proses Uyguluyoruz

Yeminli tercüme hizmetleri alanında faaliyet göstermenin zorluklarının farkında olan Dora Dil Hizmetleri ailesi olarak, yeminli çeviri gereken evraklarınızın sizlere hızlı bir şekilde ulaştırılması için özel bir departmana sahibiz. Bu noktada 10 sayfaya kadar olan belgelerinizin çeviri işlemlerini hızlı bir şekilde tamamlıyor, anlaşmalı kargo ve kurye firmalarımız yardımı ile 1 iş günü içerisinde sizlere teslim edilmesini sağlamaktayız.

Yeminli tercüme hizmetlerinde ki gücümüzü tecrübe ve deneyimize borçlu olduğumuz sizlere hatırlatır, yeminli tercüme hizmetleri alanında sunmakta olduğumuz çözümlerin tamamı ile ayrıntılı bilgi almak isteyen okurlarımızın yeminli tercüme sayfamıza göz atmalarını önermekteyiz.  Gelecek günlerde sizlerle paylaşacak olduğumuz yazılarımızda yeminli tercüme hizmetleri ile ilgili güncel bilgi ve ekstra çözüm yollarını sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Share
This

Post a comment